Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

34 minut temu

dieta organizacja

49 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

Szkoły policealne

08 lut 2021 - 10:51:42

Wybrałam cosinusa, z polecenia, wiele moich znajomych jest po tej szkole i bez problemu pracują w zawodzie. Ja teraz zaczynam swoją przygodę

Szkoły policealne

08 lut 2021 - 15:07:47

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd

Szkoły policealne

09 lut 2021 - 13:38:08

Też polecam cosinusa, zajęcia za darmo, nic się nie płaci nawet jak się zrezygnuje (koleżanka zrezygnowała bo się przeprowadziła). Teams, ich platforma e-learningowa, teraz mamy mieć zajęcia praktyczne w szkole.

Szkoły policealne

10 lut 2021 - 15:37:17

Cosinus napewno da ci darmową nauke z egzaminem państwowym , warto spojrzeć na ich ofertę

Szkoły policealne

16 lut 2021 - 15:21:37

Jak chcesz szkołe która uczy i przekaże to co niezbedne do wykonywania zawodu to proponuje cosinusa

Szkoły policealne

24 lut 2021 - 15:30:08

Szkoła darmowa a do tego dobrze przygotowująca to cosinus, i co najważniejsze to państwowy egzamin i przygotowanie przez wykwalifikowaną kadrę

Szkoły policealne

26 lut 2021 - 14:44:50

Ja poszłam po poleceniu mojej kuzynki do cosinusa, jestem bardzo zadowolona, już z samych jej opowiadań nie mogłam się doczekać jak rozpocznie się semestr, każdemu to powiem - warto !

Szkoły policealne

02 mar 2021 - 16:01:33

Zaczęłam szkołę w innym miejscu niż cosinus i miałam duże problemy żeby wypisać się z tej szkoły , nagle opłaty nawet za głupi egzamin chore... poszłam do cosinusa tylko z polecenia koleżanki która wcześniej tam się zapisała i naprawdę ciesze się że jest takie miejsce jak ta szkoła która jest uczciwa

Szkoły policealne

04 mar 2021 - 16:56:45

Wybór duży ale warto stawiać teraz na profesjonalizm a w cosinusie tylko takich biorą nauczycieli ale też można tam zrobić kursy

Szkoły policealne

09 mar 2021 - 14:13:56

Nudna będę, ale tak jak moi przedmówcy - Cosinus, nie oszukają Cię, nie ma nic ukrytego, żadnych umów. Dodatkowo szereg korzyści dla słuchaczy.

Szkoły policealne

12 mar 2021 - 12:22:51

W szkole policealnej masz tytuł i zdobyty zawód, ja jestem w cosinusie na kosmetyce i naprawde nie mam co im zarzucić. :) bardzo dobrze się tam czuje a poruszane tam zagadnienia mnie interesują

Szkoły policealne

17 mar 2021 - 12:52:01

Super szkołą jest cosinus , zdobędziesz zawód i wiedzę na wysokim poziomie. Ja jeszcze skorzystałam z ich oferty kursu.

Szkoły policealne

23 mar 2021 - 12:12:44

Dla mnie jedyna szkoła policealna jaka powinna istnieć to cosinus, uczciwa i nie jest dla kasy jak inne szkoły że obiecują coś żeby tylko zwabić.

Szkoły policealne

30 mar 2021 - 17:35:40

Fajnym rozwiązaniem jest szkoła policealna cosinus, dużo nauki ale bardzo przydatnej. Do tego bonusy, dodatki no i nowe znajomości :)

Jak już policealna szczególnie w dobie online to tylko cosinus, nawet zapis masz online. a zajęcia bardzo ciekawe i system super zrobiony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-31 12:01 przez roksana12pe.

Szkoły policealne

06 kwi 2021 - 15:03:41

W cosinusie masz pełen zakres przygotowania do zawodu, nie płacisz za to a nauka tam to naprawde czysta przyjemność.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna