Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

27 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Szkoły policealne

22 gru 2020 - 13:24:32

W policealce zdobywa się zawód i się uczy tylko pod niego, a kończy się to egzaminem państwowym jednak cosinus oferuje taki egzamin i darmową nauke bez umowy

Szkoły policealne

29 gru 2020 - 10:50:07

Na ja już trochę się uczę i jest super.

Szkoły policealne

29 gru 2020 - 12:59:19

Cytat
malwa99k
Ze szkół policealnych to cosinus, można spokojnie w tygodniu pracować a w weekend zająć się nauką.

ja właśnie dlatego wybrałam cosinusa - wiedziałam, że muszę wybrać szkołę która pozwoli mi na połączenie pracy z nauką. Do tego zajęcia są bezpłatne, więc to tylko dodatkowy plus.

Szkoły policealne

30 gru 2020 - 12:36:34

Ze szkół policealnych polecam cosinusa jako darmową szkołe a teraz w czasach pandemii bardzo dobrze działa system i nigdy się nic nie zawiesza

Szkoły policealne

04 sty 2021 - 12:40:16

Ja chodziłam do cosinusa i serdecznie mogę go polecić, szkoła dobrze wyposażona, dobrze nauczają do egzaminów a poza tym są darmowi i zajęcia odbywają się w weekendy przez co można pracować w ciągu tygodnia :D

Szkoły policealne

05 sty 2021 - 12:09:12

Pracuje jako pomoc po technikum i teraz właśnie się zastanawiam nad cosinusem, dzwoniłam wstępnie żeby się wszystkiego dowiedzieć no i w czwartek lece zanieść zdjecia i papiery :)

Szkoły policealne

07 sty 2021 - 12:44:45

To prawda. Ja tak właśnie robię i na spokojnie wszystko daję radę połączyć. Także nie ma co się bać

Szkoły policealne

12 sty 2021 - 13:00:24

Cytat
nataliaka1
Ja chodziłam do cosinusa i serdecznie mogę go polecić, szkoła dobrze wyposażona, dobrze nauczają do egzaminów a poza tym są darmowi i zajęcia odbywają się w weekendy przez co można pracować w ciągu tygodnia :D

również polecam, pracownie praktyczne są super! wszystko zapewnia szkoła, materiały , wysposażenie itd. jest n a czym pracować i się uczyć

Szkoły policealne

15 sty 2021 - 13:43:12

Kończyłam cosinusa i naprawdę czuje się przygotowana do zawodu, wszystko bardzo dobrze zorganizowane a do tego za darmo

Szkoły policealne

19 sty 2021 - 09:52:09

Chodziłam do cosinusa i szczerze mówiąc to najlepsza decyzja, bo zawodu się faktycznie uczymy a do tego wszystko jest za darmo, materiały też są zagospodarowane przez szkołę, także można weekend spędzić naprawde pożytecznie

Szkoły policealne

19 sty 2021 - 10:44:40

Polecam z całego serca Cosinusa w Toruniu - dużo zajęć praktycznych, świetni nauczyciele i miła atmosfera w szkole. Skończyłam kosmetykę i jestem bardzo zadowolona, dlatego wszystkim polecam właśnie tę szkołę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-19 10:48 przez PatiK93.

Szkoły policealne

21 sty 2021 - 16:19:04

Cosinusa wybrałam bo dal mi możliwość poczucia bezpieczeńśtwa że nie mam umowy, mogę zrezygnować wrazie co a no i zapewniają mi zaświadczenia, praktyki, pakiet office no i wyposażenie gabinetu :)

Szkoły policealne

30 sty 2021 - 10:37:22

Jestem w trakcie chodzenia do cosinusa, zero opłat, zero umów a zajęcia mamy super ciekawe, na kosmetyce robimy zbiegi, wszystko wyposażone przez szkołe

Szkoły policealne

01 lut 2021 - 15:05:47

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd :)

Szkoły policealne

02 lut 2021 - 16:21:15

Dokladnie, nie ma co sie zastanawiać tylko zapisywać się do cosinusa. Ja poszlam i mimo że na początku nie wiedziałam czy to dobry pomysł to teraz wiem że to była najlepsza decyzja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna