Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

25 minut temu

najtańsza apteka

45 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Szkoły policealne

07 paź 2020 - 11:07:27

Też podbijam do masażu, jest na wysokim poziomie i naprawdę warto. Tym bardziej, że nie trudno ze znalezieniem pracy po tym kierunku, a można w cosinusie wykształcić się za darmo i w weekendy, wiec szkoła dla każdego.

Szkoły policealne

09 paź 2020 - 11:05:59

Powiem wam, że mój kierunek jest naprawdę super :)

Szkoły policealne

09 paź 2020 - 11:53:28

No ja też jestem na masażu i jest serio mega. Cosinus istnieje już długo więc nie obawiałam się niczego, miłe zaskoczenie że nie ma żadnej umowy ani opłat za nic, nawet materiały mamy za free. Polecam, bo to zaledwie co drugi weekend a można nauczyć się ciekawych rzeczy i zdobyć zawód.

Szkoły policealne

19 paź 2020 - 16:13:23

Jak dla mnie cosinus jest bezkonkurencyjny. Piękne pracownie i darmowa w całości szkoła z bonusami dla uczniów, ubezpieczenie dla młodszych uczniów, legitymacja i zaświadczenia. Specjalni nauczyciele pracujący w zawodzie to duży plus, bo znają się na rzeczy.

Szkoły policealne

19 paź 2020 - 16:58:28

Cosinus - jak dla mnie najlepszy wybór, stawiają na praktykę. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, ciekawe i dają dużo wiedzy.

Szkoły policealne

20 paź 2020 - 14:08:36

Jeśli interesują Cię kierunki medyczne to zdecydowanie Cosinus :) Szkoła dysonuje dobrym sprzętem w pracowniach i fachową kadrą nauczycieli.

Szkoły policealne

27 paź 2020 - 10:02:06

Ja posiadając już jakąś wiedze postawiłam na cosinusa, byłam w szoku że nawet podstawowa wiedza jaką mialam była tam bardzo rozszerzona, że nauczyłam się nowych rzeczy. Do tego za nic się nie płaci a tryb jest zaoczny. Szkola warta uwagi

Szkoły policealne

03 lis 2020 - 11:58:53

W cosinusie z pewnością darmowa edukacja + legitymacja, zaświadczenia, ubezpieczenie no i materiały wszystko to darmowe. Bez umowy, bez zobowiązań a zapisy są caly czas.

Szkoły policealne

08 lis 2020 - 15:46:08

Według mnie cosinus to bardzo dobry wybór. Duzo zajec praktycznych, nauka bezpłatna, zajecia odbywaja sie w weekendy. Z tego co kojarze oprocz masazysty maja tez inne kierunki medyczne. Zawsze warto sprawdzic na ich stronie bo moze zainteresuje cie jakis inny kierunek.

Szkoły policealne

10 lis 2020 - 15:43:54

Najlepszą policealką jest cosinus. Nie ma umowy, szybki zapis a do tego za darmo. A tytuł technika jest po państwowym egzaminie a nie jakimś wewnętrznym co niestety dużo szkół robi. Do tego specjalistyczne pracownie a do nich cały asortyment zapewniony przez szkołę.

Szkoły policealne

16 lis 2020 - 15:46:00

Bardzo fajna szkoła i darmowa w cosinusie, tryb jest zaoczny a nauczyciele bardzo fajni i pomocni

Szkoły policealne

17 lis 2020 - 13:18:44

Cytat
martynao93
Najlepszą policealką jest cosinus. Nie ma umowy, szybki zapis a do tego za darmo. A tytuł technika jest po państwowym egzaminie a nie jakimś wewnętrznym co niestety dużo szkół robi. Do tego specjalistyczne pracownie a do nich cały asortyment zapewniony przez szkołę.

Egzamin jest z CKE - więc ma się później wszystkie niezbędne dokumenty, które potwierdzają kwalifikacje. Dla mnie to był dobry wybór, bo na tygodniu pracuję, a co drugi tydzień jestem na zajęciach.

Szkoły policealne

18 lis 2020 - 21:46:57

Zgadzam się tez jestem na masażyście. Super zajęcia

To prawda :) Cosinus naprawdę dba o uczniów. Sale są doskonale wyposażone, a zajęcia turbo praktyczne. Polecam każdmeu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-22 15:27 przez agamiszczynska.

Szkoły policealne

23 lis 2020 - 14:18:07

Ze szkół policealnych polecam przejrzeć ofertę cosinusa, są to darmowe szkoły w trybie weekendowym. A do tego mają bardzo szeroką ofertę. Ja dostałam pakiet office i dzięki legitymacji miałam zniżke w różne miejsca w calym mieście.

Szkoły policealne

24 lis 2020 - 16:35:57

Ja z policealki polecam darmowego cosinusa, ratuje życie a do tego weekendy tryb i zajęcia na gabinetach mega wypas

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURSY - BEAUTY