Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Szkoły policealne

10 wrz 2020 - 12:34:39

Jakie policealki polecacie ? Chcę iść na kierunek medyczny. Szwagier wspominał o cosinusie. Ktoś był ?

Szkoły policealne

10 wrz 2020 - 14:19:13

Kończyłam masaż, w szkole jest tryb weekendowy dzięki czemu w tygodniu można podjąć prace. Do tego całkowicie bezpłatna, dużo zajęć praktycznych. Za polecenie koleżance otrzymałam 100 zł. Zajęcia są ciekawe i zdobywasz przede wszystkim kwalifikacje do zawodu. Polecam Cosinusa.

Szkoły policealne

10 wrz 2020 - 15:06:26

Jeżeli chodzi o policealne to zwróć uwagę na to, aby była ona bezpłatna i bez jakiś umów... niektóre tylko tak się ogłaszają a w praktyce wychodzi inaczej. No i tryb weekendowy, bo jest on najbardziej wygodny. W Cosinusie masz właśnie takie warunki, że jest bezpłatna i pracownie masz przygotowane pod praktykę no i sama szkoła Ci pomaga jeśli chodzi o miejsce praktyk. Kończysz egzaminem, który daje Ci uprawnienia, nie wszędzie tak masz wtedy na końcu lat nauki dowiadujesz się o tym. Także Cosinus to dobre rozwiązanie, wiem z doświadczenia.

Szkoły policealne

11 wrz 2020 - 10:04:46

Dziękuję za wasze odpowiedzi :) Widziałam, że do cosinusa można się zapisywać on-line, więc dzisiaj to zrobie bo widziałam że nadal nabór jest prowadzony.

Jeszcze jedno pytanie :) Czy warto np ciągnąć dwa kierunki na raz ? Może któreś ciekawie się uzupełniają ?

Z góry dziękuję za podpowiedź



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-11 10:06 przez agamiszczynska.

Szkoły policealne

11 wrz 2020 - 10:21:52

Ja kończyłam kosmetykę i teraz kończę masaż. Polecam obydwa kierunki ze względu na to, że można je zawodowo połączyć i mieć szerokie możliwości na rynku pracy. W cosinus można się łatwo i szybko zapisać. Szkoła całkowicie bezpłatna. Dużo zajęć praktycznych.

Szkoły policealne

11 wrz 2020 - 20:52:03

Właśnie zależy mi na praktyce. Super, że w cosinusie jest jej dużo. Może pomyślę o połączeniu kosmetyki z masażystą. Ekstra :)

Szkoły policealne

16 wrz 2020 - 11:22:42

A dla mężczyzn jakie kierunki polecacie ? Namówiła męża i zastanawiamy się między ochroną, a może czymś jeszcze. Macie jakieś pomysły ?

Szkoły policealne

16 wrz 2020 - 12:15:33

BHP? Mój narzeczony kończył ten kierunek rok temu, teraz pracuje w fajnej firmie, odpowiedzialny jest za bhp w całej firmie. Dobre zarobki, z pracy jest zadowolony. Dużo nauczył się właśnie w Cosinusie. Odpowiadało to nam obojgu, bo zajęcia były w weekendy a na tygodniu oboje pracowaliśmy. Ja znów byłam na kosmetyce. Skończyłam ją w tym roku.
Cosinus reklamuje się jako szkoła bezpłatna i tak własnie jest, nie wciskają wam kitu.

A i zapomniałam dodać, więc edytuję. Kosmetykę polecam zwłaszcza za masę praktyki. Wszystko tłumaczone tak żebyście były pewne tego co robicie.
Na koniec egzamin państwowy, więc macie potwierdzenie kwalifikacji.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-16 12:19 przez GabiL12.

Szkoły policealne

17 wrz 2020 - 13:54:59

A ja mogę polecić masaż, chodzą również mężczyźni. A to też ciekawy kierunek. Wiadomo, że trzeba wybrać pod siebie, ale warto pomyśleć. Na stronie szkoły cosinus są opisy kierunków a w sekretariacie też można zasięgnąć opinii i porady pań z sekretariatu.

Szkoły policealne

18 wrz 2020 - 13:16:25

Dziękuję bardzo za pomoc :) trzeba podjąć jakąś decyzję. Masażysta też może być ciekawym.

Szkoły policealne

22 wrz 2020 - 13:10:57

Zdecydowanie polecam, nie ma opcji żebym poszła do innej szkoły niż policealna. chodzisz w weekendy, masz ją zupelnie za darmo jesli chodzi o cosinusa a na koniec egzamin z OKE. Większość to praktyka na zajęciach także tylko w policealnej nauczysz się zawodu a to jest najważniejsze. do tego szkoła organizuje konkrusy i inne atrakcje dla swoich słuchaczy.

Szkoły policealne

23 wrz 2020 - 13:23:47

Z medycznych ja kończyłam masaż, wiem że jest jeszcze opiekun medyczny w cosinusie. Wiadomo, że trzeba wybrać pod swoje preferencje. Ja osobiście masaż bardzo polecam, bo można go wykorzystać w różnych miejscach jeśli chodzi o pracę. No i szkołę masz darmową w całości a za polecenie kogoś do zapisu w szkole dostajesz nawet nagrodę pienieżną tańczy

Szkoły policealne

24 wrz 2020 - 16:43:39

Ja też polecę masażystę! Dużo praktyki, możecie ten kierunek wykorzystać nie tylko w gabinetach czy przychodniach, ale np. w branży beauty np. pracować w spa. Bardzo ciekawy kierunek, oferujący wiele możliwości później.

Szkoły policealne

25 wrz 2020 - 12:06:30

Policealna super sprawa. Nauczyciele uczą ciekawych rzeczy związanych z zawodem. W cosinusie nauka jest darmowa a zjazdy są w weekendy, można zapisywać się bez względu na wiek.

Szkoły policealne

29 wrz 2020 - 13:21:14

Masaż w cosinusie fajna sprawa, wszystko za darmo, zajęcia w weekendy i super pracownie. Na florystyce jak widziałam to też mega, pełno kwiatów, aż pozazdrościłam im i sama chętnie bym sie zapisała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjerstwo w cosinusie ? opinie