Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Szkoły policealne

10 wrz 2020 - 12:34:39

Jakie policealki polecacie ? Chcę iść na kierunek medyczny. Szwagier wspominał o cosinusie. Ktoś był ?

Szkoły policealne

10 wrz 2020 - 14:19:13

Kończyłam masaż, w szkole jest tryb weekendowy dzięki czemu w tygodniu można podjąć prace. Do tego całkowicie bezpłatna, dużo zajęć praktycznych. Za polecenie koleżance otrzymałam 100 zł. Zajęcia są ciekawe i zdobywasz przede wszystkim kwalifikacje do zawodu. Polecam Cosinusa.

Szkoły policealne

10 wrz 2020 - 15:06:26

Jeżeli chodzi o policealne to zwróć uwagę na to, aby była ona bezpłatna i bez jakiś umów... niektóre tylko tak się ogłaszają a w praktyce wychodzi inaczej. No i tryb weekendowy, bo jest on najbardziej wygodny. W Cosinusie masz właśnie takie warunki, że jest bezpłatna i pracownie masz przygotowane pod praktykę no i sama szkoła Ci pomaga jeśli chodzi o miejsce praktyk. Kończysz egzaminem, który daje Ci uprawnienia, nie wszędzie tak masz wtedy na końcu lat nauki dowiadujesz się o tym. Także Cosinus to dobre rozwiązanie, wiem z doświadczenia.

Szkoły policealne

11 wrz 2020 - 10:04:46

Dziękuję za wasze odpowiedzi :) Widziałam, że do cosinusa można się zapisywać on-line, więc dzisiaj to zrobie bo widziałam że nadal nabór jest prowadzony.

Jeszcze jedno pytanie :) Czy warto np ciągnąć dwa kierunki na raz ? Może któreś ciekawie się uzupełniają ?

Z góry dziękuję za podpowiedź



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-11 10:06 przez agamiszczynska.

Szkoły policealne

11 wrz 2020 - 10:21:52

Ja kończyłam kosmetykę i teraz kończę masaż. Polecam obydwa kierunki ze względu na to, że można je zawodowo połączyć i mieć szerokie możliwości na rynku pracy. W cosinus można się łatwo i szybko zapisać. Szkoła całkowicie bezpłatna. Dużo zajęć praktycznych.

Szkoły policealne

11 wrz 2020 - 20:52:03

Właśnie zależy mi na praktyce. Super, że w cosinusie jest jej dużo. Może pomyślę o połączeniu kosmetyki z masażystą. Ekstra :)

Szkoły policealne

16 wrz 2020 - 11:22:42

A dla mężczyzn jakie kierunki polecacie ? Namówiła męża i zastanawiamy się między ochroną, a może czymś jeszcze. Macie jakieś pomysły ?

Szkoły policealne

16 wrz 2020 - 12:15:33

BHP? Mój narzeczony kończył ten kierunek rok temu, teraz pracuje w fajnej firmie, odpowiedzialny jest za bhp w całej firmie. Dobre zarobki, z pracy jest zadowolony. Dużo nauczył się właśnie w Cosinusie. Odpowiadało to nam obojgu, bo zajęcia były w weekendy a na tygodniu oboje pracowaliśmy. Ja znów byłam na kosmetyce. Skończyłam ją w tym roku.
Cosinus reklamuje się jako szkoła bezpłatna i tak własnie jest, nie wciskają wam kitu.

A i zapomniałam dodać, więc edytuję. Kosmetykę polecam zwłaszcza za masę praktyki. Wszystko tłumaczone tak żebyście były pewne tego co robicie.
Na koniec egzamin państwowy, więc macie potwierdzenie kwalifikacji.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-16 12:19 przez GabiL12.

Szkoły policealne

17 wrz 2020 - 13:54:59

A ja mogę polecić masaż, chodzą również mężczyźni. A to też ciekawy kierunek. Wiadomo, że trzeba wybrać pod siebie, ale warto pomyśleć. Na stronie szkoły cosinus są opisy kierunków a w sekretariacie też można zasięgnąć opinii i porady pań z sekretariatu.

Szkoły policealne

18 wrz 2020 - 13:16:25

Dziękuję bardzo za pomoc :) trzeba podjąć jakąś decyzję. Masażysta też może być ciekawym.

Szkoły policealne

22 wrz 2020 - 13:10:57

Zdecydowanie polecam, nie ma opcji żebym poszła do innej szkoły niż policealna. chodzisz w weekendy, masz ją zupelnie za darmo jesli chodzi o cosinusa a na koniec egzamin z OKE. Większość to praktyka na zajęciach także tylko w policealnej nauczysz się zawodu a to jest najważniejsze. do tego szkoła organizuje konkrusy i inne atrakcje dla swoich słuchaczy.

Szkoły policealne

23 wrz 2020 - 13:23:47

Z medycznych ja kończyłam masaż, wiem że jest jeszcze opiekun medyczny w cosinusie. Wiadomo, że trzeba wybrać pod swoje preferencje. Ja osobiście masaż bardzo polecam, bo można go wykorzystać w różnych miejscach jeśli chodzi o pracę. No i szkołę masz darmową w całości a za polecenie kogoś do zapisu w szkole dostajesz nawet nagrodę pienieżną tańczy

Szkoły policealne

24 wrz 2020 - 16:43:39

Ja też polecę masażystę! Dużo praktyki, możecie ten kierunek wykorzystać nie tylko w gabinetach czy przychodniach, ale np. w branży beauty np. pracować w spa. Bardzo ciekawy kierunek, oferujący wiele możliwości później.

Szkoły policealne

25 wrz 2020 - 12:06:30

Policealna super sprawa. Nauczyciele uczą ciekawych rzeczy związanych z zawodem. W cosinusie nauka jest darmowa a zjazdy są w weekendy, można zapisywać się bez względu na wiek.

Szkoły policealne

29 wrz 2020 - 13:21:14

Masaż w cosinusie fajna sprawa, wszystko za darmo, zajęcia w weekendy i super pracownie. Na florystyce jak widziałam to też mega, pełno kwiatów, aż pozazdrościłam im i sama chętnie bym sie zapisała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjerstwo w cosinusie ? opinie