Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

28 minut temu

sklep detailingowy

55 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Technik masażysta - Cosinus

09 lis 2020 - 13:45:08

bardzo ciekawy kierunek, prowadzony w formie wieczorowe. sporo nauki, ale też i praktyki. szkoda, że obecna sytuacja uniemozliwia praktyke, ale w sumie mozemy sie skupic na teorii a jak to wszystko się uspokoi to nie mogę doczekać się jak wrócimy do naszej pracowni!

Technik masażysta - Cosinus

11 gru 2020 - 15:28:32

Cytat
Majka_147
bardzo ciekawy kierunek, prowadzony w formie wieczorowe. sporo nauki, ale też i praktyki. szkoda, że obecna sytuacja uniemozliwia praktyke, ale w sumie mozemy sie skupic na teorii a jak to wszystko się uspokoi to nie mogę doczekać się jak wrócimy do naszej pracowni!

znam osobę, która jest na masażyście i myślę, że mogę za nią napisać, że jest bardzo zadowolona

Technik masażysta - Cosinus

14 gru 2020 - 14:19:21

Cytat
agatkaa1243

bardzo ciekawy kierunek, prowadzony w formie wieczorowe. sporo nauki, ale też i praktyki. szkoda, że obecna sytuacja uniemozliwia praktyke, ale w sumie mozemy sie skupic na teorii a jak to wszystko się uspokoi to nie mogę doczekać się jak wrócimy do naszej pracowni!

znam osobę, która jest na masażyście i myślę, że mogę za nią napisać, że jest bardzo zadowolona

ja polecę opiekuna medycznego, bardzo ciekawy kierunek, który daje wiele możlwiości :) jeżeli ktoś się waha, to niepotrzebnie

Technik masażysta - Cosinus

15 gru 2020 - 10:57:09

Cytat
omajk
Bardzo fajny kierunek. W szkole mozesz liczyc na duzo zajec praktycznych ktore przydadza ci sie w pracy w zawodzie.

Prawda. Ja skończyłam w Cosinusie kosmetykę, ale koleżanka skończyła masażystę i tak jak ja była zadowolona. Mieliśmy dużo zajęć praktycznych. Szkoła jest darmowa i weekendowa. Polecam :)

Technik masażysta - Cosinus

15 gru 2020 - 13:52:41

dużo praktyki, sporo zajęć, nauka w systemie wieczorowym, ale warto, wychodzi się z dużą dawką wiedzy,. należy też odbyć praktyki, więc jak załapiecie się w fajnym miejscu to też na praktykach można sporo się nauczyć

Technik masażysta - Cosinus

29 gru 2020 - 12:50:20

Cytat
paulka1234
dużo praktyki, sporo zajęć, nauka w systemie wieczorowym, ale warto, wychodzi się z dużą dawką wiedzy,. należy też odbyć praktyki, więc jak załapiecie się w fajnym miejscu to też na praktykach można sporo się nauczyć

ja rozpoczęłam w tym roku ten kierunek, bardzo ciekawy - mnie osobiście to bardzo interesuje, więc polecam. Natomiast no wiadomo, to musi was interesować

Technik masażysta - Cosinus

19 sty 2021 - 13:23:48

Z własnego doświadczenia powiem, że w Cosinus Kraków ten kierunek jest całkowicie darmowy. Zero opłat i dużo (!) zajęć praktycznych. Wszyscy nauczyciele są praktykami (ktoś pracuje w salonie, ktoś ma własny salon). Ci, którzy mają własne salony przyjmują na praktyki już od 2 semestru. Moim zdaniem to super opcja! Wiem, że nie każda szkoła zabezpiecza takie warunki dla swoich słuchaczy

Technik masażysta - Cosinus

22 sty 2021 - 15:00:36

Po masażyście jest wiele opcji do wyboru. Można podjąć pracę w gabinetach masażu, w salonach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej itd. Dobrze, że pod uwagę bierzesz Cosinus, bo tam duży nacisk kładzie się na zajęcia praktyczne, które są klucze w zawodzie masażysty.

Technik masażysta - Cosinus

09 mar 2021 - 14:24:47

Mój chłopak chwali, ja jestem na opiekunie medycznym, on na masażyście, a ja wcześniej skończyłam lo w Cosinusie. Mamy zaufanie do tej szkoły i śmiało możemy polecić.

Technik masażysta - Cosinus

13 kwi 2021 - 14:16:29

Cytat
olgapieprz
Mój chłopak chwali, ja jestem na opiekunie medycznym, on na masażyście, a ja wcześniej skończyłam lo w Cosinusie. Mamy zaufanie do tej szkoły i śmiało możemy polecić.


Mam podobna sytuację, również skończyłam u nich LO i teraz będę kończyć szkołę policealną. POLECAM!

Technik masażysta - Cosinus

15 paź 2021 - 10:18:03

Moja siostra ukończyła kierunek Masażysta w szkole Соsіnus w Krakowie i jest zadowolona. Na ostatnich semestrach oni mieli "wycieczki", w ramach których można było się zapoznać z tym, jak wygląda praca masażysty w DPS, gabinecie masażu i w szpitalach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-10-15 10:20 przez MartaMarteczka.

Technik masażysta - Cosinus

19 paź 2021 - 11:58:50

Polecam szkołę Cosinus. Na zajęciach była dużo praktyki. Można było wiele się nauczyć, do tego organizowane były kursy z masażu z gorącymi kamieniami, kinesiotaping itd. Co podwyższało kwalifikacje. Chyba nawet więcej nauczyłam sie w policealce niż na studiach. Warto , bo w 2 lata zdobywa się zawód i dużo umiejętności|!

Technik masażysta - Cosinus

15 lip 2022 - 15:13:12

Kierunek w szkole policealnej z dużym plusem jeśli chodzi o jakość nauki. Materiał obszerny, praktyka, nauczyciele w zawodzie. To nie jeden z plusów szkoły Cosinus.

Technik masażysta - Cosinus

17 sie 2022 - 15:27:00

W cosinusie nie musisz martwić się o brak przygotowania do zawodu. Liczba godzin jest bardzo duża , więc nie ma czym się martwić. Procent zdawania jest bardzo duży, co też świadczy o jakości szkoły.

Technik masażysta - Cosinus

08 wrz 2022 - 13:46:20

Bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne, własna platforma edukacyjna. Wiele godzin praktyk, które dały mi na wstępie pozytywne nawyki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna