Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Technik masażysta - Cosinus

28 sie 2020 - 15:42:16

Hej! Jak w temacie, zastanawiam się nad technikiem masażystą w Cosinusie. Polecacie? Samą szkołę znam, ale zastanawiam się jak jest u nich z tym kierunkiem. Wszelkie wskazówki i informacje na wagę złota.

Technik masażysta - Cosinus

29 sie 2020 - 11:27:15

Ola, ja polecam, skończyłam. Teraz pracuję w gabinecie masażu, w zasadzie po praktykach się zahaczyłam. :) Rozumiem Twoje obawy, ale w Cosinusie zdajesz normalnie egzamin Państwowy, który potwierdza Twoje umiejętności. :D

Technik masażysta - Cosinus

08 wrz 2020 - 13:02:15

Bez obaw, wszystko jest jak najbardziej w porządku. Fajny kierunek, myślę, że potrzebny cały czas. Zapisz się, nie będziesz żałować.

Technik masażysta - Cosinus

11 wrz 2020 - 10:39:00

Kierunek masażysty jest nie tylko teorią,ale przede wszystkim praktyką. Uczysz się różnych technik masażu. Kierunek kończysz z uprawnieniami do zawodu, dlatego warto podjąć naukę. Nauczyciele są pomocni i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania czy niejasności.

Technik masażysta - Cosinus

14 wrz 2020 - 10:26:59

Ja kończyłam w cosinusie masażystę. Teraz pracuję w zawodzie. Dodatkowo zastanawiam się nad fryzjerstwem bo widziałam, że prowadzą w Olsztynie nabór. Może ktoś był i wie jak zajęcia wyglądają.

Technik masażysta - Cosinus

14 wrz 2020 - 12:00:22

Polecam ten kierunek. Po jego ukończeniu znalazłam pracę w zawodzie i jestem zadowolona. Moja szkoła jest całkowicie bezpłatna, otrzymałam legitymacje, zaświadczenia. A nauczyciele są mega pomocni i dobrze przygotowują do zawodu.

Technik masażysta - Cosinus

16 wrz 2020 - 12:04:53

Kierunek naprawdę fajny i przyjemny, bo dużo praktyki więc można się odprężyć. Zapisy jeszcze trwają także nie ma co myśleć. Cosinus ma zajęcia w weekendy, więc nie koliduje to z zajęciami w tygodniu np praca. No i dostajesz legitymacje, zaświadczenie, że sie uczysz i wszystko za free, bez umów niczego. A do tego egzamin jest państwowy, więc masz tytuł technika :)

Technik masażysta - Cosinus

16 wrz 2020 - 12:34:20

Mam kumpelę na tym, zaczęła ten kierunek. - jest zadowolona, uczy się wielu technik masażu i właśnie zaczęła praktyki w salonie masażu. Ja szkołę znam bo sama konczyłam kosmetykę. Ale jak sama napisałaś, szkołę znasz więc wiesz jak działają - dla tych, którzy z Cosinusem nie mieli nic wspólnego dodam, ze są darmowi, szkoła jest w trybie zaocznym.

Technik masażysta - Cosinus

21 wrz 2020 - 11:45:38

Super kierunek polecam.. zapisując się do cosinusa masz legitymacje za free, wszystko wraz z egzaminem państwowym, więc nie ma żadnych opłat. Zajęcia prowadzone w pracowni dostosowanej specjalnie pod ten kierunek. Same zajęcia to czysta przyjemność. Wszystko jest weekendy. Dzięki cosinusowi zmieniłam pracę na tę w zawodzie serce

Technik masażysta - Cosinus

23 wrz 2020 - 11:30:21

Ekstra kierunek, same zajęcia praktyczne a do tego cosinus oferuje nauczanie w całości bezpłatne. Dzięki czemu egzamin państwowy zdany na 100% :)

Technik masażysta - Cosinus

28 wrz 2020 - 12:44:07

Świetne zajęcia na masażyście w Cosinusie;) Duuuużo praktyki ;)

Technik masażysta - Cosinus

30 wrz 2020 - 12:44:46

Bardzo fajny kierunek, który daje możliwość zatrudnienia w różnych miejscach pracy. W cosinusie jest sporo nauczania praktycznego na specjalnych pracowniach. No i szkoła darmowa :)

Technik masażysta - Cosinus

06 paź 2020 - 15:28:00

Cytat
poziomka000
Bardzo fajny kierunek, który daje możliwość zatrudnienia w różnych miejscach pracy. W cosinusie jest sporo nauczania praktycznego na specjalnych pracowniach. No i szkoła darmowa :)

To prawda, pracownie (nie tylko dla masażysty) mają naprawdę bardzo dobrze wyposażoną. Zajęcia oczywiście mają teorię, ale mają też bardzo dużo praktyki. U mnie to dopiero poczatek, ale póki co jestem pod wrażeniem .

Technik masażysta - Cosinus

20 paź 2020 - 10:58:00

Cytat
GabiL12

Bardzo fajny kierunek, który daje możliwość zatrudnienia w różnych miejscach pracy. W cosinusie jest sporo nauczania praktycznego na specjalnych pracowniach. No i szkoła darmowa :)

To prawda, pracownie (nie tylko dla masażysty) mają naprawdę bardzo dobrze wyposażoną. Zajęcia oczywiście mają teorię, ale mają też bardzo dużo praktyki. U mnie to dopiero poczatek, ale póki co jestem pod wrażeniem .

Zgodzę się! Ja jestem na kosmetyce i pracownię mamy bardzo fajną - szkoła wszystko zapewnia.

Technik masażysta - Cosinus

08 lis 2020 - 15:51:14

Bardzo fajny kierunek. W szkole mozesz liczyc na duzo zajec praktycznych ktore przydadza ci sie w pracy w zawodzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoły policealne