Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 gru 2021 - 14:12:39

Mimo tak sporego wyboru ja jednak postawiłam na cosinusa, jednak najdłużej działa ta szkoła i jest najwięcej informacji. A przydatne dla mnie były też zaświadczenia.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

04 sty 2022 - 15:32:42

Tylko cosinus, ze względu na jakość kształcenia i poziom przygotowania do egzaminu.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

27 sty 2022 - 13:31:55

Bezpłatna, bez wpisowych, bez umowy i super nauczyciele. To wyróżnia cosinusa dla tle innych, trzeba się przekonać samemu.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

17 lut 2022 - 15:54:06

W bardzo dogodnej lokalizacji polecam cosinusa ze względu na swój klimat i to że tak jak oferują tak jest love

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 mar 2022 - 15:54:24

Mi poleciła kuzynka cosinusa i za jej polecenie nawet dostała wynagrodzenie. :) Także fajnie, że robią takie akcje.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

31 mar 2022 - 15:30:11

Polecam w centrum Warszawy szkołę cosinus. Najdłużej na rynku i myślę, że też najbardziej znana. Pełne przygotowanie do egzaminu dzięki czemu nie ma się obaw.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

19 kwi 2022 - 15:28:57

Jeśli chodzi o policealną to również potwierdzam wybór cosinusa. Świetna atmosfera i przy tym bardzo dużo praktycznych zajęć.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

22 kwi 2022 - 15:30:15

Cytat
klaudia29g
Mi poleciła kuzynka cosinusa i za jej polecenie nawet dostała wynagrodzenie. :) Także fajnie, że robią takie akcje.
O tak! Mi też się kiedyś udało dostać 100zł za przyprowadzenie znajomego :D

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 maj 2022 - 15:42:42

Poznałam świetnych ludzi, z własnego kręgu zainteresowania kierunkiem, co jest bardzo fajne. Cosinus to nie tylko szkoła, ale też świetne miejsce do poszerzania kontaktów.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

22 cze 2022 - 15:48:36

Ja chciałam podjąć kierunek medyczny, przepatrzyłam wszystkie szkoły, również poza Warszawą. Zdecydowałam się na cosinusa, bo jest to jednak najbardziej znana szkoła i nie żałuje, jest tu bezpiecznie, bo nie ma umowy, w przeciwieństwie do innych szkół.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

19 lip 2022 - 15:08:00

Nie ma umowy i nie ma żadnych opłat, szkoła ma normalnie prawa szkoły publicznej. W innych niestety te umowy są i nawet na bezpłatnych kierunkach są kary za brak frekwencji czy opłaty za egzaminy.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 sie 2022 - 15:06:43

Przy wyborze szkoły najważniejsza jest zdawalność, jakość sal i zapewnienie materiału. A te punkty wspaniale spełnia szkoła cosinus.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

13 wrz 2022 - 15:16:47

Przepiękna szkoła cosinus, budynek mega. I bylam w szoku, że szkoła jest bezpłatna, bo dopracowana pod każdym względem.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

28 wrz 2022 - 14:29:35

Jeśli chcesz nauczyć się na wysokim poziomie zawodu to tylko cosinus.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

26 paź 2022 - 14:21:07

Cosinus najpewniejsza szkoła, uzyskasz tu sporą dawkę wiedzy a oprócz niej to nowe znajomości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skup aut uszkodzonych