Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 cze 2021 - 12:41:03

Jak większość , cosinus. Jednak coś to świadczy. Zero umowy, zero kasy.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 cze 2021 - 11:39:05

Też sądzę że skoro jest taki dobry wybór w cosinusie to warto iść za większością, ja odrazu wybrałam tę szkołę więc nie myślałam jakos nad innymi.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

01 lip 2021 - 13:57:40

Spośród dużej konkurencji wybrałam cosinusa, bo jako jedyny nie podkłada uczniom umowy. Przy tym miłe zaskoczenie przyjęcia mnie, opisanie kierunku i całej organizacji szkoły.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 lip 2021 - 10:51:50

Ja polecam Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, mają niestacjonarne zajęcia wiec śmiało można połączyć je z pracą/ . Naprawdę Warto. Mają kierunkich jakich nie ma gdzie indziej. Kształtują tutaj specjalistów.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 lip 2021 - 12:59:59

Warszawa jak i cała Polska posiada sieć szkół , w której pracują ludzie z pasją i w zawodzie. A darmowa to nie znaczy gorsza. Tym bardziej lepiej, że nie obciąża słuchaczy.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

21 lip 2021 - 15:09:54

Ja mimo wyboru dużego wybrałam cosinusa. I to byla najlepsza decyzja. Świetny kontakt ze szkołą i do tego luźna atmosfera. Nauczyciele zawsze gotowi aby pomóc.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

13 sie 2021 - 11:26:49

Mimo tak dużego wyboru, zdecydowanie cosinus wygrywa ze wszystkich ofert.
Zero umowy i opłat. Dla mnie osobiście to ulga, tym bardziej jak ktoś nie jest przekonany co do kierunku.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 sie 2021 - 12:59:10

Ze swojej strony polecam iść do szkoły cosinus. Dzięki temu masz kwalifikacje plus darmową naukę.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

07 wrz 2021 - 12:30:26

Pomimo tak dużego wyboru w moim odczuciu jednak cosinus najbardziej się wyróżnia. I przede wszystkim zapewnione jest przygotowanie do egzaminu państwowego.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 wrz 2021 - 12:50:40

Polecam cosinusa, szeroka oferta. A do tego bezpłatna nauka.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 wrz 2021 - 15:16:54

Polecam cosinusa, darmowa szkoła w bardzo dogodnej lokalizacji do tego tryb zaoczny.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 paź 2021 - 12:54:14

Polecam darmową szkołę cosinus, nic a nic nie trzeba płacić a przy tym można zdobyć zawód i to po państwowych egzaminach. Do tego nie ma umowy więc można rezygnować kiedy chcesz. Ale szkoła naprawdę warta uwagi.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

22 paź 2021 - 13:00:51

Mimo sporego wyboru dla mnie wartą uwagi jest tylko Cosinus. Nie obciąża kosztami, nie wiąże się z umową. Można rezygnować, ponawiać jeśli chodzi kierunki. Trzeba się nastawić, że są to weekendy. Ale dla osób szczególnie pracujących to zdecydowanie warto.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 lis 2021 - 14:23:44

Dzięki darmowej nauce i weekendowej mogłam sobie pozwolić na dojazd z małego miasteczka, a szkoła mnie chociaż nie obciążała dodatkowo kosztami.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 lis 2021 - 13:55:11

A może bezpłatna szkoła cosinus? Tu zdobędziesz kwalifikacje do zawodu i przy tym nie płacisz nic. A są też dodatki w postaci pakietu office, zaświadczeń, legitymacji, konkursów itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ