Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta organizacja

2 minuty temu

przestrzeganie diety

19 minut temu

zalety diety pudełkowej

34 minut temu

skuteczna dieta

55 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 cze 2021 - 12:41:03

Jak większość , cosinus. Jednak coś to świadczy. Zero umowy, zero kasy.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 cze 2021 - 11:39:05

Też sądzę że skoro jest taki dobry wybór w cosinusie to warto iść za większością, ja odrazu wybrałam tę szkołę więc nie myślałam jakos nad innymi.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

01 lip 2021 - 13:57:40

Spośród dużej konkurencji wybrałam cosinusa, bo jako jedyny nie podkłada uczniom umowy. Przy tym miłe zaskoczenie przyjęcia mnie, opisanie kierunku i całej organizacji szkoły.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 lip 2021 - 10:51:50

Ja polecam Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, mają niestacjonarne zajęcia wiec śmiało można połączyć je z pracą/ . Naprawdę Warto. Mają kierunkich jakich nie ma gdzie indziej. Kształtują tutaj specjalistów.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 lip 2021 - 12:59:59

Warszawa jak i cała Polska posiada sieć szkół , w której pracują ludzie z pasją i w zawodzie. A darmowa to nie znaczy gorsza. Tym bardziej lepiej, że nie obciąża słuchaczy.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

21 lip 2021 - 15:09:54

Ja mimo wyboru dużego wybrałam cosinusa. I to byla najlepsza decyzja. Świetny kontakt ze szkołą i do tego luźna atmosfera. Nauczyciele zawsze gotowi aby pomóc.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

13 sie 2021 - 11:26:49

Mimo tak dużego wyboru, zdecydowanie cosinus wygrywa ze wszystkich ofert.
Zero umowy i opłat. Dla mnie osobiście to ulga, tym bardziej jak ktoś nie jest przekonany co do kierunku.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 sie 2021 - 12:59:10

Ze swojej strony polecam iść do szkoły cosinus. Dzięki temu masz kwalifikacje plus darmową naukę.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

07 wrz 2021 - 12:30:26

Pomimo tak dużego wyboru w moim odczuciu jednak cosinus najbardziej się wyróżnia. I przede wszystkim zapewnione jest przygotowanie do egzaminu państwowego.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 wrz 2021 - 12:50:40

Polecam cosinusa, szeroka oferta. A do tego bezpłatna nauka.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 wrz 2021 - 15:16:54

Polecam cosinusa, darmowa szkoła w bardzo dogodnej lokalizacji do tego tryb zaoczny.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 paź 2021 - 12:54:14

Polecam darmową szkołę cosinus, nic a nic nie trzeba płacić a przy tym można zdobyć zawód i to po państwowych egzaminach. Do tego nie ma umowy więc można rezygnować kiedy chcesz. Ale szkoła naprawdę warta uwagi.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

22 paź 2021 - 13:00:51

Mimo sporego wyboru dla mnie wartą uwagi jest tylko Cosinus. Nie obciąża kosztami, nie wiąże się z umową. Można rezygnować, ponawiać jeśli chodzi kierunki. Trzeba się nastawić, że są to weekendy. Ale dla osób szczególnie pracujących to zdecydowanie warto.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 lis 2021 - 14:23:44

Dzięki darmowej nauce i weekendowej mogłam sobie pozwolić na dojazd z małego miasteczka, a szkoła mnie chociaż nie obciążała dodatkowo kosztami.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 lis 2021 - 13:55:11

A może bezpłatna szkoła cosinus? Tu zdobędziesz kwalifikacje do zawodu i przy tym nie płacisz nic. A są też dodatki w postaci pakietu office, zaświadczeń, legitymacji, konkursów itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ