Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

41 minut temu

sprawdzony stomatolog

45 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

02 mar 2021 - 16:45:46

Jak stawiasz na solidną naukę to polecam cosinusa, zero opłat, pakiety dla słuchaczy

Jaka szkoła policealna w Warszawie

05 mar 2021 - 13:51:42

W Warszawie jak i w każdym mieście polecam sieć cosinus, mega wybór a przede wszystkim nie okradają uczniów z jakiś potajemnych opłat, wszystko za darmo

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 mar 2021 - 17:05:31

Bezpłatnie i solidnie przygotuje cie cosinus a do tego bardzo dużo kierunków

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 mar 2021 - 12:55:30

Bardzo dobrą szkołą jest moim zdaniem cosinus, dużo ciekawych materiałów a do tego świetni nauczyciele

Jaka szkoła policealna w Warszawie

17 mar 2021 - 16:11:38

W Warszawie czy ogólnie w Polsce calej cosinus i tylko cosinus. Zero opłat i świetna organizacja.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 mar 2021 - 15:57:44

Ja osobiście byłam zadowolona z cosinusa, skończyłam tam dwa kierunki. Zero opłat, pracownie gdzie była praktyka zawsze w pełni naszykowane.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

06 kwi 2021 - 16:57:43

Jak zależy ci na wyborze policealnej z doświadczeniem to polecam cosinusa, zero opłat no i ja zostałam bardzo porządnie przygotowana do zawodu nie musiałam obawiać się pracy w zawodzie :D

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 kwi 2021 - 16:56:33

W Warszawie bardzo dobrą szkołą jest cosinus do tego zero wpisowego i umów.

W Warszawie jak i w innych miastach, do najlepszego przygotowania polecam cosinusa.
Na stronie jest cała ich oferta bardzo przestronnie opisana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-15 14:13 przez poziomka8karolina.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

21 kwi 2021 - 11:22:14

Polecam cosinusa bo jest w całości darmową szkołą i bez jakichkolwiek umów czy wpisowych. Do tego państwowy egzamin z CKE.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

28 kwi 2021 - 13:36:51

Z całego wyboru jaki jak przejrzałam to cosinus oferuje najlepsze warunki. Sama będę się zapisywać na jesień.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 maj 2021 - 15:27:35

W Warszawie tylko cosinus. Mamy duży wybór jako stolica ale niestety też dużo szkół niestety kręci i daje umowy z kosztami. Ta szkoła to uczciwe miejsce a przy tym bardzo dobra kopalnia wiedzy.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

18 maj 2021 - 13:24:30

Jak chcesz zdobyć zawód i to poprzez nabywanie umiejętności praktycznych to cosinus żadna inna szkoła nie ma porównania.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

25 maj 2021 - 12:51:30

Jak wiadomo wybór duży bo sama nie wiedziałam co gdzie i jak, ale dzięki zasięgnięciu języka wsród znajomych bliższych i dalszych jednak przewage miał cosinus. Poszłam tam i nie mam nic do zarzucenia a faktycznie totalnie za darmo.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

31 maj 2021 - 13:29:12

Mimo dużego wyboru to niestety, tylko cosinus ale dobrze że i aż oni są uczciwymi i dają za darmo nauke i państwowy egzamin.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 cze 2021 - 12:35:55

By nie ryzykując spróbuj szkołę cosinus. Bo tam nie ma żadnych opłat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna