Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

31 gru 2020 - 14:11:25

Dzisiaj świeżo co zapisałam się do cosinusa także już nie mogę się doczekać serce

Jaka szkoła policealna w Warszawie

04 sty 2021 - 12:37:17

W takim razie polecam cosinusa, szkoła dobrze przygotowuje do zawodu a poza tym jest całkowicie za darmo :D

Jaka szkoła policealna w Warszawie

07 sty 2021 - 11:08:06

Zdecydowanie cosinus, chodziłam za czasów przed pandemii i mogłam połączyć wszystkie moje obowiązki przy tym bylam bardzo dobrze przygotowana do egzaminów bo zajęcia były tak dobrze prowadzone że z nich wszystko wynosiłam

Jaka szkoła policealna w Warszawie

14 sty 2021 - 19:01:14

Ja polecam cosinusa, za darmo i bardzo fajna atmosfera :P

Jaka szkoła policealna w Warszawie

15 sty 2021 - 16:55:22

Ja polecam Cosinusa, chodze na kosmetyke i jestem pod mega wrażeniem

Jaka szkoła policealna w Warszawie

19 sty 2021 - 13:51:18

W Warszawie chodziłam do cosinusa, darmowa szkoła a przy tym na prawach publicznej, bo egzamin właśnie z CKE i brak umowy, darmowa szkoła, zapewnia materiały, także warto. Wybór mają naprawde tak duży że ciężko jest sie zdecydować

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 sty 2021 - 11:33:28

Chodziłam do cosinusa i bardzo dużo wyniosłam z tego a egzaminy są państwowe

Jaka szkoła policealna w Warszawie

01 lut 2021 - 15:19:48

Mogę polecić jedyną szkołę wartą cosinus. zero opłat i nauka zawodu , naprawde polecam jak ktoś chce sie porządnie przygotować

Jaka szkoła policealna w Warszawie

04 lut 2021 - 13:37:02

Sieć szkół cosinus, tylko dla osób które chca się porządnie i profesjonalnie przygotować do zawodu, a szkoła i wszelkie związane inne rzeczy tymi wyposażenie, sprzęty itp za darmo

Jaka szkoła policealna w Warszawie

05 lut 2021 - 13:52:48

W Warszawie chodze od roku, jestem w połowie i już wiem że za rok zdecyduje się na kolejny kierunek, bo ta szkoła jest mega super opcją by zdobyć zawód

Tylko cosinus! niezależnie od kierunku bo oni akurat mają szeroki wybór, pod każdy kierunek są zapewnione specjalistyczne sale do ćwiczeń



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-08 16:06 przez michalina0kw.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

11 lut 2021 - 12:10:49

Też jestem za cosinusem bo zero opłat i za nic nie trzeba podpisywać umowy i sie martwić

Jaka szkoła policealna w Warszawie

17 lut 2021 - 15:28:24

W cosinusie jest fajna sprawa że nie martwi się za opłaty jakies ukryte jak w innych niestety szkołach które powinny do likwidacji iść... no i że państwowy egzamin jest i przygotowanie pełne do zawodu

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 lut 2021 - 12:06:46

Ja polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. Mamy dużo praktyki, nauczyciele świetnie przekazują wiedze, szkoła jest za darmo:) Do tego w tych czasach myślę, że jest to opłacalny i przyszłościowy kierunek, który można wykonywać też za granicą

Jaka szkoła policealna w Warszawie

24 lut 2021 - 16:57:09

Polecam przejrzeć kierunki w cosinusie bo zależy jaki kierunek preferujesz

Jaka szkoła policealna w Warszawie

01 mar 2021 - 11:02:41

Warszawa to duży wybór jak każdy wie , ja chciałam postawić na jakość zdobycia zawodu a ofert tysiące -,-
Wybrałam na cosinusa, bo opinie w necie na forach dużo dały mi do myślenia, że kurde jednak ludzie korzystają z tej szkoły i są zadowoleni no i ja teraz też jestem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna