Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 lis 2020 - 14:28:56

Po namowie znajomej poszłam do cosinusa i bardzo fajna szkoła, zero opłat. Odrazu odbiór legitymacji, tryb weekendowy i fajna przyjazna atmosfera.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

17 lis 2020 - 11:27:20

Zdecydowałam się na wybór cosinusa, od pierwszej chwili zapisu bardzo miłe zaskoczenie, zero opłat, bardzo miłe Panie i wszystko bardzo dobrze zorganizowane a przy tym zero opłat

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 lis 2020 - 09:15:25

Jeśli zależy ci na solidnym przygotowaniu to polecam cosinusa, jest bezpłatny a do tego tryb zaoczny (oczywiście sprzed pandemii), piękne pracownie i nawet wszelkie materiały są bezpłatne.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

25 lis 2020 - 11:08:05

Najlepszą szkołą jest cosinus, nie ma się opłat ani umowy wiążącej , dzięki czemu można się poczuć spokojnie. Nauczyciele są kompetentni, zawsze przygotowani dzięki czemu zajęcia bardzo dobrze przygotowują do zawodu.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

26 lis 2020 - 17:23:34

Ja w Warszawie polecam cosinusa jako bezpłatna szkoła, a do tego mnóstwo dodatków dla słuchaczy

Jaka szkoła policealna w Warszawie

30 lis 2020 - 14:36:54

Ja zdecydowanie polecam sieć szkół cosinus, brak umowy a do tego dużo zajęć praktycznych no i szybki zapis

Jaka szkoła policealna w Warszawie

01 gru 2020 - 17:11:15

Zdecydowanie sieć szkół cosinus, ma on bogatą oferte że każdy znajdzie coś dla siebie a szkoła naprawde prowadzi urozmaicone zajęcia bo i teorii i praktyka

Jaka szkoła policealna w Warszawie

03 gru 2020 - 15:42:56

Ja skończylam cosinusa, bardzo polecam darmowa szkoła a dużo zajęć praktycznych, teraz w dobie pandemii akurat online ale stały kontakt z nauczycielami, no i teraz mamy fajny konkurs świąteczny :)

Jaka szkoła policealna w Warszawie

07 gru 2020 - 09:59:34

W Warszawie polecam cosinusa, zresztą ogólnie nie tylko Wawka, bo to sieć w całej Polsce. Mają darmową nauke plus zajęcia praktyczne na pracowni.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 gru 2020 - 14:54:07

Ja teraz zapisałam się do cosinusa i jestem ciekawa przebiegu szkoły, narazie pozytywnie mnie zaskoczyła ze nie ma żadnej wiążącej umowy ani opłat

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 gru 2020 - 16:33:53

Moim zdaniem dużą oferte ma cosinus a na stronie są wypisane fajne dodatki od nich takie jak pakiet office

Jaka szkoła policealna w Warszawie

11 gru 2020 - 16:31:40

Korzystam z usług cosinusa i nie mam zastrzeżeń, żadnej umowy nie dają, bez zobowiązań no i darmowa

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 gru 2020 - 11:08:07

Ze względu na pracę szukałam szkoły która mi nie będzie kolidować z obowiązkami, napotkałam się z wieloma opiniami na temat cosinusa i faktycznie przy zapisie zero umowy i opłat

Jaka szkoła policealna w Warszawie

18 gru 2020 - 12:17:40

Kolega mi dał znać o cosinusie i ja osobiście jestem zadowolona bo zero opłat i tryb weekendowy sprzed pandemii oczywiście, a w trakcie serwery były tak mocne, że nawet nie padły

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 gru 2020 - 10:26:50

Ja zapisałam się do cosinusa jak narazie jestem mile zaskoczona brakiem umowy a co za tym idzie opłat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna