Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka szkoła policealna w Warszawie

12 lis 2020 - 14:28:56

Po namowie znajomej poszłam do cosinusa i bardzo fajna szkoła, zero opłat. Odrazu odbiór legitymacji, tryb weekendowy i fajna przyjazna atmosfera.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

17 lis 2020 - 11:27:20

Zdecydowałam się na wybór cosinusa, od pierwszej chwili zapisu bardzo miłe zaskoczenie, zero opłat, bardzo miłe Panie i wszystko bardzo dobrze zorganizowane a przy tym zero opłat

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 lis 2020 - 09:15:25

Jeśli zależy ci na solidnym przygotowaniu to polecam cosinusa, jest bezpłatny a do tego tryb zaoczny (oczywiście sprzed pandemii), piękne pracownie i nawet wszelkie materiały są bezpłatne.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

25 lis 2020 - 11:08:05

Najlepszą szkołą jest cosinus, nie ma się opłat ani umowy wiążącej , dzięki czemu można się poczuć spokojnie. Nauczyciele są kompetentni, zawsze przygotowani dzięki czemu zajęcia bardzo dobrze przygotowują do zawodu.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

26 lis 2020 - 17:23:34

Ja w Warszawie polecam cosinusa jako bezpłatna szkoła, a do tego mnóstwo dodatków dla słuchaczy

Jaka szkoła policealna w Warszawie

30 lis 2020 - 14:36:54

Ja zdecydowanie polecam sieć szkół cosinus, brak umowy a do tego dużo zajęć praktycznych no i szybki zapis

Jaka szkoła policealna w Warszawie

01 gru 2020 - 17:11:15

Zdecydowanie sieć szkół cosinus, ma on bogatą oferte że każdy znajdzie coś dla siebie a szkoła naprawde prowadzi urozmaicone zajęcia bo i teorii i praktyka

Jaka szkoła policealna w Warszawie

03 gru 2020 - 15:42:56

Ja skończylam cosinusa, bardzo polecam darmowa szkoła a dużo zajęć praktycznych, teraz w dobie pandemii akurat online ale stały kontakt z nauczycielami, no i teraz mamy fajny konkurs świąteczny :)

Jaka szkoła policealna w Warszawie

07 gru 2020 - 09:59:34

W Warszawie polecam cosinusa, zresztą ogólnie nie tylko Wawka, bo to sieć w całej Polsce. Mają darmową nauke plus zajęcia praktyczne na pracowni.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 gru 2020 - 14:54:07

Ja teraz zapisałam się do cosinusa i jestem ciekawa przebiegu szkoły, narazie pozytywnie mnie zaskoczyła ze nie ma żadnej wiążącej umowy ani opłat

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 gru 2020 - 16:33:53

Moim zdaniem dużą oferte ma cosinus a na stronie są wypisane fajne dodatki od nich takie jak pakiet office

Jaka szkoła policealna w Warszawie

11 gru 2020 - 16:31:40

Korzystam z usług cosinusa i nie mam zastrzeżeń, żadnej umowy nie dają, bez zobowiązań no i darmowa

Jaka szkoła policealna w Warszawie

16 gru 2020 - 11:08:07

Ze względu na pracę szukałam szkoły która mi nie będzie kolidować z obowiązkami, napotkałam się z wieloma opiniami na temat cosinusa i faktycznie przy zapisie zero umowy i opłat

Jaka szkoła policealna w Warszawie

18 gru 2020 - 12:17:40

Kolega mi dał znać o cosinusie i ja osobiście jestem zadowolona bo zero opłat i tryb weekendowy sprzed pandemii oczywiście, a w trakcie serwery były tak mocne, że nawet nie padły

Jaka szkoła policealna w Warszawie

23 gru 2020 - 10:26:50

Ja zapisałam się do cosinusa jak narazie jestem mile zaskoczona brakiem umowy a co za tym idzie opłat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna