Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 lip 2019 - 15:46:32

Myślę o tym, by nieco się dokształcić w zakresie prowadzenia masaży, byłam na różnych kursach, ale przydałoby się skończyć jakąś szkołę, by mieć przynajmniej tytuł technika. Znacie jakąś dobrą opcję w tym zakresie?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Jaka szkoła policealna w Warszawie

29 lip 2019 - 10:41:11

Pracuje jako asystent osoby niepełnosprawnej i jeśli chcecie zostać taką osobą możecie to zrobić dzięki nauce w szkole policealnej. Jak przygotowywałem się do pracy w szkole Collegium w Warszawie. Mają siedzibę na ulicy Stawki, dobry dojazd niedaleko Metra Dworzec Gdański.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

29 sty 2020 - 20:35:07

A może szkoła policealna Cosinus? Mają również kierunek masażysta. :)

MASAŻYSTA w szkole Cosinus nauka trwa 2 lata, absolwenci tego kierunku mogą znaleźć zatrudnienie w ośrodkach i przychodniach rehabilitacyjnych, szpitalach, przychodniach sportowych, a także w ośrodkach odnowy biologicznej i fizykoterapii, klubach fitness czy ośrodkach SPA. :D

Kierunek zdecydowanie teraz ma popyt na rynku. Moja koleżanka realizuje ten kierunek w Cosinus na kierunku masażysta. Ja jednak jestem na kierunku kosmetycznym i chwalimy sobie poziom nauczania, nauczycieli i wyposażone sale. :)

AngelikaGro

Jaka szkoła policealna w Warszawie

26 sie 2020 - 12:03:33

Wątek trochę umarł, ale jeżeli trafi tu ktoś zainteresowany, to polecam szkołę Cosinus. Jest bezpłatna, zajęcia odbywają się zjazdowo w weekendy (mniej więcej co dwa tygodnie), można więc bez problemu połączyć je z pracą na tygodniu. Grupy są zróżnicowane, ludzie są w różnym wieku, ale to nawet i lepiej. Nauczyciele są zaangażowani w to co robią, większość kierunków jest bardzo praktycznych, więc i zajęć tego typu jest sporo. Ja chodziłam do policealnej, ale mają też LO.
Warto rozważyć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-26 12:14 przez kasiak12c.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 wrz 2020 - 15:36:05

Cytat
kasiak12c
Wątek trochę umarł, ale jeżeli trafi tu ktoś zainteresowany, to polecam szkołę Cosinus. Jest bezpłatna, zajęcia odbywają się zjazdowo w weekendy (mniej więcej co dwa tygodnie), można więc bez problemu połączyć je z pracą na tygodniu. Grupy są zróżnicowane, ludzie są w różnym wieku, ale to nawet i lepiej. Nauczyciele są zaangażowani w to co robią, większość kierunków jest bardzo praktycznych, więc i zajęć tego typu jest sporo. Ja chodziłam do policealnej, ale mają też LO.
Warto rozważyć.

Też polecam!
Warto zobaczyć co oferują u Was w mieście. ale to fajna szkoła, zajęcia są w weekendy, nic się nie płaci.
Duużo praktyki na policealnych kierunkach, a na koniec nauki egzaminy zawodowe.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

15 wrz 2020 - 10:03:15

Kończyłam masaż a obecnie jestem na kosmetyce, ze względu na to, że szkoła mi się bardzo spodobała a te dwa kierunki też mogę fajnie połączyć. W mojej szkole w Warszawie mam dużo zajęć praktycznych co jest na plus. No i zjazdy w weekend i wszystko dosłownie za darmo. Na koniec masz egzamin państwowy i dostajesz uprawnienia do zawodu także polecam Ci cosinusa.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

07 paź 2020 - 11:17:48

Ja wybrałam sieć szkół cosinus, nie żałuje, bardzo fajna szkoła, wszystko rzeczywiście darmowe i na koniec egzamin państwowy, z czego dumna jestem że osiągnęłam i zmieniłam swoje życie.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

09 paź 2020 - 12:50:51

Polecam też zajrzeć właśnie na stronę cosinusa i poczytać o ich ofertach. Ja skorzystałam i jestem zadowolona, nie ma żadnych opłat a uczysz się w weekendy więc naprawdę super sprawa.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

20 paź 2020 - 10:46:21

cosinus, super szkoła, fajna kadra, dobrze wyposażone pracownie, bezpłatność przez cały okres nauki, dużo promocji dla Słuchaczy, no jak dla mnie super :)

Jaka szkoła policealna w Warszawie

20 paź 2020 - 17:00:06

Też podepne pod cosinusa, w wawie duży wybór szkół, ale tylko tutaj nie masz umowy i opłat a co jeszcze ważniejsze masz egzamin państwowy, a dużo szkół tego nie oferuje.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

21 paź 2020 - 16:54:58

Ja w Wawie polecam cosinusa, zero opłat a tryb weekendowy. Przekonałam się i naprawde warto. Do tego nowe znajomości i super kontakt z nauczycielami. Sekretariat zawsze pomocny i łatwy kontakt.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

27 paź 2020 - 11:02:40

Przez dłuższy czas szukałam szkoły która w pełni przygotuje mnie do zawodu. Z polecenia poszłam do cosinusa, jestem pod wrażeniem, bardzo szeroki zakres wyboru kierunków, specjalistyczne sale a do tego darmowe zajęcia wraz z egzaminem państwowym.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

03 lis 2020 - 14:36:16

Ja mieszkam pod Warszawą i zależało mi na szkole typowo weekendowej bo w tygodniu nie mogłam sobie pozwolić na dojazd i skorzystałam z usługi cosinusa, jestem pod wrażeniem że naprawde za nic nie płaciłam.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

08 lis 2020 - 15:43:30

Również mogę polecić szkołę cosinus. Nauka całkowicie bezpłatna, dużo zajęć praktycznych.

Jaka szkoła policealna w Warszawie

10 lis 2020 - 10:11:08

Ja uczę się w cosinusie. Bardzo fajna szkoła. Możesz sprawdzić czy jest w wawie, ale myślę, że na pewno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uś Katowice