Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkich forumowiczów :)
Chciałbym podzielić się kursami które mi bardzo pomogły.
Zawsze chciałem się nauczyć rysować, ale nie za bardzo mi to wychodziło :P (chciałem trafić do liceum plastycznego w Krakowie, ale zawsze tam robią egzaminy z rysowania przed przyjęciem) i wtedy zacząłem szukać jakichś kursów i powiem szczerze że spróbowałem niemało i niestety nie nauczyły mnie za wiele, ale potem przypadkiem natrafiłem na yt na tego Pana (

i bardzo mi się spodobał ten filmik i zacząłem szukać jakichś informacji o tym artyście i okazało się że to bardzo utalentowany Pan, który na szczęście ma swoją stronkę (http://ayasin.ru/) i na niej ma specjalne kursy online :D krzyknąłem hurra od radości i od razu wziąłem kurs podstawowy trwający 8 tygodni i uczył rysowania ołówkiem brył, elips, cieniowaniu itp, czyli to co mi było trzeba :) .Polecam wam bardzo te kursy bo dzięki nim na pewno trafię do wymarzonego liceum. Ten Pan ma też kursy dla studentów architektury itp, więc na pewno jeszcze skorzystam. :) .Jesli macie jakieś pytania z chęcią odpowiem ;D

na Yt jest duzo przydatnych filmików, a w malarstwie to terning czyni mistrza.

Ja rysuję od 13 lat i wszystkiego nauczyłam się sama. W dzisiejszych czasach na YT jest cały stos przydatnych filmików o rysowaniu, nie tylko ten pan ;) Chcieć, to móc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc w znalezieniu drogi..