Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

A ja nie wiem jak daleko ta szkoła, że tak ta odległość mu nie odpowiada, ale jak trzeba dojeżdżać ze 100 km to się temu chłopcu nie dziwię, albo może jak u ciotki ma mieszkać ... chce być fryzjerem niech szuka bliżej ... dobrze, że nie chce być jutuberem czy skejterem :P
Jak chcesz przekonać do tej konkretnej szkoły to może powiedz o plusach odległości ;)

Jego Ojciec zaczął go namawiać, nieważne ,że daleko, nawet będzie mu płacił za bilety kolejkowe

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jak nieważne? Skoro dziecko twierdzi, że ważne to coś na rzeczy chyba jest, a nie tak, że nieważne bo będzie mu płacił,o. Można płacić za wiele, a i tak nic z tego nie będzie. Chce iść na fryzjera i się mu podoba to należy "pociągnąć" temat dalej, rozmawiać dlaczego akurat "daleko" nie odpowiada, a nie tak bez ładu i składu, ot zapłaci się i już będzie git.

jak sie ma szkołe bliżej na takim samym poziomie to po cholere jezdzić i marnowac czas bo 7 wodzie po kisielu ubzdurało sie w głowie ze szkoła która konczył 10 lat temu była super. Jak widac po programach fryzjerskich typu ostre ciecie czy afera fryzjera nie sama szkoła wystarcza potrzeba pasji oraz wszelkich szkoleń by byc dobrym w tej branży.

Wczoraj chłopak poszedł do szkoły i powiedział, że mu się podoba , nabrał pozytywnego nastawienia, ciekawe czy jutro zacznie marudzić. ?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzjer to fajny zawód.

Cytat
banach
w wakacje?
do szkoły?
może to ta sama osoba co od pierogów ruskich do szkoły ;)

Cytat
ttl48
Witam, ja do szkoły Zespół Szkół Nr 27 w warszawie, na Rzymowskiego 38 chodziłem ponad 10 lat temu, on też chce zostać fryzjerem i mówi, że szkoła daleko, ja sobie ją chwale mam dobry zawód i nie narzekam na robotę.

rozumiem że założyłeś konto aby reklamować szkołę? bo po co podawać jej adres? a tak na marginesie niech każdy ma prawo wyboru....

Podałem adres szkoły, bo miałem nadzieje, że ktoś z was był w tej szkole i powiedział by coś konkretnego.

Cytat
ttl48
Podałem adres szkoły, bo miałem nadzieje, że ktoś z was był w tej szkole i powiedział by coś konkretnego.
i też założyłeś konto akurat na szafie?

No z 2 miesiące temu tak myślałem.

Ostatnio rozmawialiśmy z rodziną o tej szkolę, młody zadowolony jest.

A ktoś z was chodzi do tej szkoły na Gintrowskiego 38?

A ktoś z was chodzi do szkoły na Gintrowskiego 38 ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-03 14:41 przez ttl48.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kursy plastyczne przygotowujące do liceum plastycznego oraz studiów-moja histori