Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praktyki zawodowe - bhp

16 lis 2017 - 11:59:54

Witam wszystkich.
Potrzebuję porady od osób, które załatwiały sobie praktyki samodzielnie.
Jestem słuchaczem pierwszego semestru BHP szkoły policealnej i jeszcze w tym semestrze muszę odbyć 2 tygodnie praktyk. Chcę je sobie załatwić samodzielnie a niestety kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. W pracy mój behapowiec odmówił mi odbycia takich praktyk (chyba boi się o swoje stanowisko pracy). Czy ktoś odbył takie praktyki i jak one się odbywają.

Praktyki zawodowe - bhp

16 lis 2017 - 12:14:09

Zdecydowanie latwiej o praktyki za posrednictwem szkoly :) Jesli jednak dcydujesz sie na samodzielne poszukiwania nie ma innej opcji jak mailowanie/ dzwonienie po roznych firmach :) Ktos w koncu wyrazi na to zgode ;)

Praktyki zawodowe - bhp

16 lis 2017 - 15:12:11

Ja szukałam na własną ręke i 100 % lepiej na tym wyszłam, chociaż praktyki to i tak ściema w większości przypadków!:D pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Praktyki zawodowe - bhp

05 gru 2017 - 10:40:57

Mi praktyki zawodowe załatwiał Cosinus, ale rzeczywiście, jeśli ktoś ma możliwości lepiej załatwić je samemu :)

Praktyki zawodowe - bhp

20 gru 2017 - 17:51:18

W każdej firmie powinna być komórka organizacyjna zajmująca się bhp. Najłatwiej będzie szukać praktyk w państwowych firmach - np. urzędach. U nas w firmie komórka bhp jest tylko jednoosobowa, bo szkoleniami zajmuje się zewnętrzna firma <moderacja-reklama>. Mimo to udało mi się odbyć praktyki (bezpłatne). A jakie masz plany po skończeniu tego kierunku w szkole?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 17:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Praktyki zawodowe - bhp

22 gru 2017 - 20:30:14

Też jestem ciekawa co można po takim kierunku, bo u mnie w szkole sporo osób robi ten kierunek.

Praktyki zawodowe - bhp

05 sty 2022 - 18:27:52

Warto jest na pewno wiedzieć również o tym, że jeśli chodzi o samo BHP to jak najbardziej istotną kwestią jest również to aby wiedzieć jak wygląda sprawa związana z odzieżą roboczą. moim zdaniem doskonale o tym napisano na stronie https://znaki-bhp.pl/odziez-robocza-w-przepisach-bhp i zapewne taka wiedza będzie wielu osobom przydatna.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Praktyki zawodowe - bhp

09 maj 2022 - 09:45:12

Cytat
marlenabogucka
Zdecydowanie latwiej o praktyki za posrednictwem szkoly :) Jesli jednak dcydujesz sie na samodzielne poszukiwania nie ma innej opcji jak mailowanie/ dzwonienie po roznych firmach :) Ktos w koncu wyrazi na to zgode ;)



Pewnie tak jest najłatwiej :)

____________
https://www.bonitas.com.pl/szkolenie-bhp-online/

Praktyki zawodowe - bhp

07 kwi 2023 - 11:53:14

Co by nie mówić to właśnie wszystko to co jest związane z BHP jest ważne i ja jeszcze zastanawiałam się nad tym jakie jest podstawowe wyposażenie zakładu pracy w zakresie bezpieczeństwa. W każdym razie świetnie o tym wspomniano w https://e-grajewo.pl/wiadomosc,podstawowe-wyposazenie-zakladow-pracy-z-zakresu-bezpieczenstwa,51769.html więc ja polecam każdemu zapoznanie się z takim materiałem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjer zawodówka czy technikum co lepsze ?