Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

6 klasa - jakie zmiany?

08 wrz 2017 - 14:28:49

Witam. Moje dziecko od 2 lat ma nieogarniętego wychowawce i nic sie nie mozemy dowiedziec. Moze tutaj sie dowiem czy jakiekolwiek zmiany dotyczą obecnych 6-klasistów? Tzn wiem ze nie pójdą już do gimnazjum i zostają w szkole jeszcze 3 lata zamiast roku ale coś oprocz?

6 klasa - jakie zmiany?

08 wrz 2017 - 15:46:47

nic sie nie zmienia jedyne co to sa 2 h historii a nie jedna godzin tygodniowo jest tyle samo jak w klasie 5 i przedmioty te same.

6 klasa - jakie zmiany?

08 wrz 2017 - 17:35:38

Dzień dobry:)

Obecne szóste klasy po ósmej klasie będą zdawały egzamin z j. polskiego, matematyki i j. obcego. W przyszłym roku zmieni im się podstawa programowa. Dojdą nowe przedmioty. W tym roku właściwie nie ma zmian.

Pozdrawiam:)

6 klasa - jakie zmiany?

25 wrz 2017 - 16:18:12

Cytat
1ookrotka
Dzień dobry:)

Obecne szóste klasy po ósmej klasie będą zdawały egzamin z j. polskiego, matematyki i j. obcego. W przyszłym roku zmieni im się podstawa programowa. Dojdą nowe przedmioty. W tym roku właściwie nie ma zmian.

Pozdrawiam:)

Pojęcia o tym nie miałem. Taka sytuacja jest dobra czy zła? Nie znam się na edukacji a nie chcę się wymądrzać. Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

6 klasa - jakie zmiany?

22 paź 2017 - 14:31:37

ja uczyłam się w gimanzjum a teraz kończę trzy letnie liceum i nie rozumiem po co zmieniać coś co zaczęło dobrze działać

6 klasa - jakie zmiany?

22 paź 2017 - 17:54:12

Cytat
kola244
Wiecie może jaka księgarnia internetowa podręczniki szkolne ma w dobrej cenie?
podreczniki trzymuje sie od szkoły wiec nie ma potrzeby kupowania

Cytat
grazka15
ja uczyłam się w gimanzjum a teraz kończę trzy letnie liceum i nie rozumiem po co zmieniać coś co zaczęło dobrze działać
tja a poziom wiedzy zarówno w gimbazie jak i w licku masakryczny ale jesli chodzi o najnowsze trendy to a jak że w tym te dzieciaki sa genialne tyle ze wiedza nie kreci sie tylko wokoło posiadania najnowszego iphona bo ta wiedza nie zapewni Ci ani dobrej pracy ani tego ze bedziesz miec co włozyc do gara.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-22 17:58 przez agata74.

6 klasa - jakie zmiany?

22 paź 2017 - 20:07:38

Mam dziecko w szóstej klasie, żadnych zmian nie ma.
Nie będę się wypowiadać na temat gimnazjum bo do niego nie chodziłam ale chodziłam do szkoły podstawowej i bez problemu dostałam się do liceum.
Dzieci nie zrobiły się mądrzejsze i bardziej inteligentne od tego gimnazjum więc na mnie to wrażenia nie robi że dziecko w szkole podstawowej spędzi 8 a nie 6 lat.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

6 klasa - jakie zmiany?

24 gru 2017 - 16:18:04

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

6 klasa - jakie zmiany?

22 sty 2018 - 11:26:19

Od czego jest dyrekcja?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIELĘGNIARSTWO - licencjat studiuje ktoś?