Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoła policealna Kraków opinia

29 sie 2017 - 16:12:03

Witam! Czy może któraś z użytkowniczek forum może wypowiedzieć się na temat szkoły Cosinus w Krakowie? Chodzi mi o technika rachunkowości. Jak wygladaja zajecia? Czy można sie nauczyc praktycznej wiedzy? Czy raczej teoria wchodzi w gre? Dziękuję za opinię i pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoła policealna Kraków opinia

07 wrz 2017 - 20:25:42

Ja robiłam rachunkowość w Cosinusie i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o praktykę i teorię to jest pół na pół. Ogólnie jeśli chcesz iść do szkoły i się uczyć a nie tylko odbębnić kolejne zajęcia to jak najbardziej polecam, bo można się wiele nauczyć.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Szkoła policealna Kraków opinia

05 gru 2017 - 10:44:19

Ja na rachunkowość co prawda nie chodziłam, ale cosinusa znam bardzo dobrze :) żadnych zastrzeżeń do szkoły nie mam, nie wyciągają od ludzi żadnych pieniędzy więc jest ok.

Szkoła policealna Kraków opinia

12 gru 2017 - 12:15:27

Nie spodziewałbym się zbyt wysokich lotów po tych szkołach chociaż pewnie najwiecej zalezy od konkretnych nauczycieli

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Szkoła policealna Kraków opinia

14 gru 2017 - 11:43:03

Akurat z tą szkolą nie miałam do czynienia tak wiec nie mogę wiele napisać na jej temat, ale moja siostra aktualnie uczy się w Atucie. Włąsnie w Krakowie. Jest na techniku rachunkowości. Już drugi rok tak więc w przyszłym roku koniec. Co ciekawe to wybrała się na to studium po skończeniu studiów z rachunkowości i stwiedziła ostatnio,że w studium o wiele więcej nauczyła sie niż na studiach. Jest masa praktyki, miała wiele zajeć praktycznych w biurach rachunkowych. A na studiach jedynie teoria.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoła policealna Kraków opinia

22 gru 2017 - 15:22:02

Ja akurat uważam że są dobre szkoły policealne, w których naprawdę da się dobrze przygotować do zawodu. Zresztą sama tam chodze:)

Szkoła policealna Kraków opinia

08 lut 2018 - 15:24:18

Krakowskie Szkoły Artystyczne są fajne. Ciekawe kierunki i jak na szkoły prywatne nie tak bardzo drogie. Super atmosfera i ciekawe perspektywy pracy. :D

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoła policealna Kraków opinia

15 kwi 2018 - 19:38:55

Ja również zadowolona jestem z Cosinusa a z tego co się orientuję to w Krakowie też powinni mieć swój oddział.

Szkoła policealna Kraków opinia

31 sie 2020 - 16:51:22

Uważam, że to bardzo dobra szkoła :)
Polecam, kwalifikacje zdałam za pierwszym razem

Szkoła policealna Kraków opinia

24 wrz 2020 - 10:40:44

ja też podpinam się pod cosinusa. Szkoła jest super, oferuje bezpłatną naukę, nauczyciele mili i ciekawie uczą.

Szkoła policealna Kraków opinia

25 wrz 2020 - 12:23:41

W Krakowie policealną polecam cosinusa, darmowa szkoła. Mega interesujące zajęcia bardzo polecam.

Szkoła policealna Kraków opinia

29 wrz 2020 - 14:20:46

ze względu na pracę podjęłam naukę w trybie weekendowym, zapisałam się do cosinusa i powiem wam, że nie żałuje bo nie dość że nie zawaliłam pracy to jeszcze szkoła jest w całości darmowa, więc nie naruszyła budżetu. na koniec jest egzamin państwowy więc normalnie otrzymuje się dyplom i tytuł

Szkoła policealna Kraków opinia

19 paź 2020 - 20:43:07

Jeśli chodzi o policealne to najlepsza jest cosinus. Ja uczę się w Olsztynie, ale z tego co wiem to trzymają poziom w całej Polsce. Mam koleżankę w Elblągu i Gdyni też są bardzo zadowolone.

Szkoła policealna Kraków opinia

21 paź 2020 - 16:16:50

Nie wiem jak z rachunkowością, ale kurs księgowość w pigułce jest prowadzony w Cosinusie na naprawdę wysokim poziomie. Można się wiele nauczyć w stosunkowo krótkim czasie, bo szkolenie prowadzone jest przez profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów.

Szkoła policealna Kraków opinia

29 paź 2020 - 16:42:52

Ja w Krakowie zdecydowanie polecam cosinusa, bardzo fajna szkoła a przede wszystkim darmowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca licencjacka po angielsku- Pomocy