Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

6 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoła policealna Kraków opinia

04 lis 2020 - 14:55:55

Ja skorzystałam z cosinusa, bo jest darmowy no i oferuje weekendy a to jedyna taka szkoła zaoczna darmowa i jestem bardzo zadowolona

Szkoła policealna Kraków opinia

05 lis 2020 - 09:04:37

Jak dla mnie cosinus, teraz bardzo dużo osób tam chodzi bądź skończyło, bo ofertę mają naprawdę ciekawą. Zero opłat, zapisy cały czas i bardzo dobry kontakt z nauczycielami i z sekretariatem.

Szkoła policealna Kraków opinia

08 lis 2020 - 15:35:25

Skonczylam inny kierunek w cosinusie i jak dla mnie szkola super. Calkowicie bezplatna, zajecia odbywaja sie w weekendy. Dużo zajęć praktycznych przygotowujacych do pracy w zawodzie.

Szkoła policealna Kraków opinia

12 lis 2020 - 16:03:17

Jak najbardziej cosinus jest super rozwiązaniem nie tylko to że jest bezpłatny ale że jest duży nacisk na praktykę także można sie dużo nauczyć

Szkoła policealna Kraków opinia

17 lis 2020 - 17:15:24

W krakowie polecam cosinusa, brak opłat ani umowy. Do tego egzamin CKE i profesjonaliści na zajęciach

Szkoła policealna Kraków opinia

23 lis 2020 - 15:23:39

Z policealnych wybór postawiłam na cosinusa i to najlepsze co może być. Zero opłat, brak umowy, do tego dodatki dla słuchaczy a wybór kierunków bardzo bogaty.

Szkoła policealna Kraków opinia

25 lis 2020 - 14:57:17

Chodze do cosinusa w Krakowie i polecam . Nie ma jak dlamnie żadnych minusów :) Jedynie czekam na zajęcia na gabinecie jak już skończy się edukacja zdalna bo gabinety mamy piękne

Szkoła policealna Kraków opinia

27 lis 2020 - 14:24:57

Małe grupy zajęciowe w cosinusie są a przy tym darmowa szkoła i dużo dużo róznych kierunków

Szkoła policealna Kraków opinia

30 lis 2020 - 16:05:22

Skorzystałam z darmowej oferty cosinusa, bez jakichkolwiek opłat czy umowy i naprawde polecam każdemu

Szkoła policealna Kraków opinia

02 gru 2020 - 12:45:48

Polecam w Krakowie cosinusa, za nic się nie płaci a tryb weekendowy i dobra lokalizacja :)

Szkoła policealna Kraków opinia

07 gru 2020 - 12:38:48

Kończyłam cosinusa w Krakowie, i szkoła tak jak mają w ofercie bezpłatna :)
Wraz ze statusem ucznia , dają legitymacje plus pełne przygotowanie do zawodu wraz z ich kwalifikacjami.

Szkoła policealna Kraków opinia

10 gru 2020 - 09:20:52

Byłam w dwóch policealnych i z mojego doświadczenia polecam cosinusa, darmowy a do tego zajęcia weekendowe :)

Szkoła policealna Kraków opinia

11 gru 2020 - 13:54:53

Darmową szkołą jest cosinus i bardzo polecam a zapisy cały czas trwają

Szkoła policealna Kraków opinia

19 sty 2021 - 13:16:49

Ukończyłam szkołę Cosinus w Krakowie i nie zapłaciłam ani grosza. Przy tym poziom nauczania jest naprawdę wysoki. A jak przeprowadzisz do szkoły znajomego, to możesz dostać 100 zł
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona

Szkoła policealna Kraków opinia

23 kwi 2021 - 12:15:01

W tym roku ukończyłam szkołę w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Bez względu na kwarantannę szkoła była ogarnięta, a zajęcia były prowadzone online. Zero opłat, bardzo profesjonalna kadra nauczycielska i egzamin na 98%. Polecam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna