Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

SPONSORING

21.06 o 11:53

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Aktywne użytkowniczki

blue education - cała prawda

09 lip 2017 - 16:23:21

Witam

Chciałbym poruszyć dość nieprzyjemny temat, a właściwie opowiedzieć o szkole blue education w której się uczyłem. z góry wszystkim mówie ta szkoła do której chodziłem to jedna wielka pomyłka chce by to trafiło do jak największej grupy osób żeby odradzić im by nie marnowali czasu ani pieniędzy w to miejsce. jak wiadomo jest dużo pozytywnych opinii ale szkoła sama je sobie wpisuje, nie dajcie się oszukać!!! chodziłem na kierunku kucharz i w sekretariacie nie ma kompletnie żadnej biurokracji o wszystkich zmianach czyli zmiany godzin czy zmiany zjazdów dowiadujemy się dopiero w dniu w którym ta zmiana jest.szkoła nie załatwia żadnych praktyk na wolnym rynku. w umowie było też napisane że szkoła ma obowiązek załatwić uczniom zajęcia praktyczne czego nie zrobili a pieniędzy za czesne w ramach tych brak nie oddali. w dodatku jest klauzula w umowie że jeśli zrezygnujesz musisz im płacić kary za zerwanie kontaktu co jest naprawdę sposobem na oskubanie uczniów, a dla mnie co jest najgorszą rzeczą to nawet nauczyciele nie przykładają się tam do pracy, najlepszym przykładem jest nauczyciel mojej klasy Maciej K. który w ogóle nic nie tłumaczył a wymagał od uczniów żeby wszystko umieli i traktował ich z pogardą, kompromitował i nie był dla nich miły, powiem szczerze że bym to najgorszy nauczyciel w moim życiu. wracając jeszcze do tematu opinii parę tygodni temu napisała do mnie nieznajoma która prosiła mnie o opinie z tej szkoły i całą prawdę jej opowiedziałem, a ona na to że byłem kolejną osobą która tak złą opinie dała o tej szkole co jest kolejnym dowodem na to że to co czytacie jest pisane przez szkołę. piszę to ponieważ chcę ludzi ostrzec i mam nadzieje że trafi to do jak największej grupy osób i nie zostanie ona wykasowana przez administratora. naprawdę żałuje tych wszystkich pieniędzy i czasu w które poświęciłem. podsumowując nie dajcie się oszukać opiniami tak jak ja to zrobiłem i jeśli ktoś z was myśli o nauce w tej szkole to naprawdę musi się poważnie zastanowić :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akademia Polonijna - studia on-line