Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

03 lip 2017 - 10:27:43

Co sądzicie o tym kierunku? Jak widzicie jego perspektywy, sensowność? Siostra poważnie o nim myśli, nie wiem co jej powiedzieć. Nie znam nikogo po tym temacie. Jak z późniejszą pracą? Są wakaty?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

04 lip 2017 - 18:05:02

W październiku zaczynam drugi rok dietetyki w Szkole Mydłowskiej w Wawie.
Co chcesz wiedzieć? Nawet kierunek jest perspektywiczny, ale to, jakie będą efekty pracy, zależy głównie od was.
Nie każdy informatyk zostaje programistą, wielu siedzi w sklepach. I tutaj jest to samo.
Ale jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam bardzo dobrze. Duże wymagania, ale też dużo konkretów i praktyki.

Studia z dietetyki

04 lip 2017 - 18:22:21

dietetyka sama w sobie ma przyszłosc bo w dobie mocno przetworzonego jedzenia dobrze jet wiedziec jak jesc i co jesc by dostarczac organizmow niezbednych witamin i mikroelementów

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

04 lip 2017 - 18:25:47

Wg mnie żeby być dietetykiem nie potrzeba studiów. Koleżanka robiła ostatnio dwustopniowy kurs na dietetyka i teraz sobie dorabia w tym zawodzie. Wiedzę ma ogromną a nie zajęło jej to 3 ani 5 lat studiów. Jako pierwszy kierunek studiów wybrałabym coś bardziej praktycznego po czym łatwo będzie można znaleźć pracę.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

05 lip 2017 - 10:30:32

szałowo - nie znam szkoły, ale poczytam. Jak rozumiem chodzi o to - wsp.szkolymydlowskiej.pl ?
justynka - ale czemu nie uważasz tego kierunku za praktyczny? Wątpię, żeby kilkudniowe szkolenie dało wystarczającą wiedzę do pracy z ludźmi. A co ta koleżanka studiuje?

Studia z dietetyki

05 lip 2017 - 11:23:28

Żadne studia nie sa przyszłosciowe jak sa robione na sztuke, nie wspomne o przedmiontch bytecznych które potem kompletnie nie przydaja sie w zyciu. Jak sie ma pasje i checi to i wiedze sie bedzie miało w kazdym zawodzie człowiek uczy sie przez całe zycie.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

06 lip 2017 - 10:28:05

To chyba zależy od programu tych studiów, kadry, która prowadzi zajęcia. Zresztą, na temat poziomu nauczania w poszczególnych miejscach można dowiedzieć się od innych studentów. Jaki w tym problem? Przecież łatwo można znaleźć ludzi z każdej uczelni. Od czego jest fejs?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

07 lip 2017 - 23:35:15

To zależy od ciebie. Oni u Mydłowskiej zawodu cię na pewno nauczą, ale sama również musisz się zaangażować. Sama musisz pokierować swoim rozmojem. Warto np. zrobić podyplomówkę z dietetyki sportowej. Celuj w konkretne specjalizacje i staraj się stać fachowcem w tym temacie. Wtedy dopiero możesz realnie liczyć na zarabianie dobrej kasy. A dietetyka jest mocno perspektywiczna.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

10 lip 2017 - 10:37:00

Z kilkoma osobami rozmawiałam na fejsie i każdy twierdzi, że poziom jest wysoki. Na pewno wybiorę się na miejsce, żeby zobaczyć, jak dokładnie ta uczelnia wygląda. Jestem nastawiona zdecydowanie na tak. Sprawdziłam kilka nazwisk z kadry - nie widzę osób przypadkowych. Więc może faktycznie uchowało się miejsce, które stwarza perspektywy?

Studia z dietetyki

10 lip 2017 - 13:02:52

Studia z dietetyki są teraz bardzo dobrym pomysłem, dużo mówi się o różnych dietach itp coraz więcej ludzi się tym interesuje, więc będzie na to popyt.

Studia z dietetyki

12 lip 2017 - 13:27:28

Wszystko zależy od zainteresowań. Jeżeli interesuje nas dietetyka, trzeba się na nią decydować. Moim zdaniem sytuacja jest bardzo prosta.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

21 lip 2017 - 10:42:32

Jeśli tylko przejdę rekrutację, to będę u Mydłowskiej. Rozmawiałam przez ten czas z wieloma osobami i wiem czego można się spodziewać. Przynajmniej z odnalezionych informacji wynika, że nigdzie indziej poziom nauczania tak wysoki nie będzie. Cóż - myślę, że wkrótce się przekonamy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

24 lip 2017 - 17:41:37

Sama się przekonasz, że to dobry wybór. Chodzi mi zarówno o kierunek, jak i szkołę. Po prostu masz miejsce, gdzie faktycznie się wiele nauczysz i będzie to nauka konkretów, czyli tego, co wykorzystasz w pracy zawodowej. Im mniej bzdurnej teorii, regułek, tym lepiej dla ciebie.

Studia z dietetyki

02 sie 2017 - 09:32:03

Cytat
haspara
Co sądzicie o tym kierunku? Jak widzicie jego perspektywy, sensowność? Sponsorowane przez 500 plus Wałbrzych Siostra poważnie o nim myśli, nie wiem co jej powiedzieć. Nie znam nikogo po tym temacie. Jak z późniejszą pracą? Są wakaty?

Wszystko zależy od wykładowców, ja trafiłam na takich, którzy skutecznie zrazili mnie do tego kierunku. Każdy z nich miał doktorat z czegoś zupełnie nie związanego z dietetyką. Mam wrażenie, ze wzięli ich tak po prostu, bo mieli wolne godziny.

Studia z dietetyki

09 paź 2018 - 15:36:42

Bardzo potrzebny kierunek, zwłaszcza w tych czasach. Ja bym się nie zastanawiała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blue education - cała prawda