Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Sklep internetowy

34 minut temu

Biznes

38 minut temu

tabernakula sklep

57 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

03 lip 2017 - 10:27:43

Co sądzicie o tym kierunku? Jak widzicie jego perspektywy, sensowność? Siostra poważnie o nim myśli, nie wiem co jej powiedzieć. Nie znam nikogo po tym temacie. Jak z późniejszą pracą? Są wakaty?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

04 lip 2017 - 18:05:02

W październiku zaczynam drugi rok dietetyki w Szkole Mydłowskiej w Wawie.
Co chcesz wiedzieć? Nawet kierunek jest perspektywiczny, ale to, jakie będą efekty pracy, zależy głównie od was.
Nie każdy informatyk zostaje programistą, wielu siedzi w sklepach. I tutaj jest to samo.
Ale jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam bardzo dobrze. Duże wymagania, ale też dużo konkretów i praktyki.

Studia z dietetyki

04 lip 2017 - 18:22:21

dietetyka sama w sobie ma przyszłosc bo w dobie mocno przetworzonego jedzenia dobrze jet wiedziec jak jesc i co jesc by dostarczac organizmow niezbednych witamin i mikroelementów

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

04 lip 2017 - 18:25:47

Wg mnie żeby być dietetykiem nie potrzeba studiów. Koleżanka robiła ostatnio dwustopniowy kurs na dietetyka i teraz sobie dorabia w tym zawodzie. Wiedzę ma ogromną a nie zajęło jej to 3 ani 5 lat studiów. Jako pierwszy kierunek studiów wybrałabym coś bardziej praktycznego po czym łatwo będzie można znaleźć pracę.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

05 lip 2017 - 10:30:32

szałowo - nie znam szkoły, ale poczytam. Jak rozumiem chodzi o to - wsp.szkolymydlowskiej.pl ?
justynka - ale czemu nie uważasz tego kierunku za praktyczny? Wątpię, żeby kilkudniowe szkolenie dało wystarczającą wiedzę do pracy z ludźmi. A co ta koleżanka studiuje?

Studia z dietetyki

05 lip 2017 - 11:23:28

Żadne studia nie sa przyszłosciowe jak sa robione na sztuke, nie wspomne o przedmiontch bytecznych które potem kompletnie nie przydaja sie w zyciu. Jak sie ma pasje i checi to i wiedze sie bedzie miało w kazdym zawodzie człowiek uczy sie przez całe zycie.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

06 lip 2017 - 10:28:05

To chyba zależy od programu tych studiów, kadry, która prowadzi zajęcia. Zresztą, na temat poziomu nauczania w poszczególnych miejscach można dowiedzieć się od innych studentów. Jaki w tym problem? Przecież łatwo można znaleźć ludzi z każdej uczelni. Od czego jest fejs?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

07 lip 2017 - 23:35:15

To zależy od ciebie. Oni u Mydłowskiej zawodu cię na pewno nauczą, ale sama również musisz się zaangażować. Sama musisz pokierować swoim rozmojem. Warto np. zrobić podyplomówkę z dietetyki sportowej. Celuj w konkretne specjalizacje i staraj się stać fachowcem w tym temacie. Wtedy dopiero możesz realnie liczyć na zarabianie dobrej kasy. A dietetyka jest mocno perspektywiczna.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

10 lip 2017 - 10:37:00

Z kilkoma osobami rozmawiałam na fejsie i każdy twierdzi, że poziom jest wysoki. Na pewno wybiorę się na miejsce, żeby zobaczyć, jak dokładnie ta uczelnia wygląda. Jestem nastawiona zdecydowanie na tak. Sprawdziłam kilka nazwisk z kadry - nie widzę osób przypadkowych. Więc może faktycznie uchowało się miejsce, które stwarza perspektywy?

Studia z dietetyki

10 lip 2017 - 13:02:52

Studia z dietetyki są teraz bardzo dobrym pomysłem, dużo mówi się o różnych dietach itp coraz więcej ludzi się tym interesuje, więc będzie na to popyt.

Studia z dietetyki

12 lip 2017 - 13:27:28

Wszystko zależy od zainteresowań. Jeżeli interesuje nas dietetyka, trzeba się na nią decydować. Moim zdaniem sytuacja jest bardzo prosta.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Studia z dietetyki

21 lip 2017 - 10:42:32

Jeśli tylko przejdę rekrutację, to będę u Mydłowskiej. Rozmawiałam przez ten czas z wieloma osobami i wiem czego można się spodziewać. Przynajmniej z odnalezionych informacji wynika, że nigdzie indziej poziom nauczania tak wysoki nie będzie. Cóż - myślę, że wkrótce się przekonamy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Studia z dietetyki

24 lip 2017 - 17:41:37

Sama się przekonasz, że to dobry wybór. Chodzi mi zarówno o kierunek, jak i szkołę. Po prostu masz miejsce, gdzie faktycznie się wiele nauczysz i będzie to nauka konkretów, czyli tego, co wykorzystasz w pracy zawodowej. Im mniej bzdurnej teorii, regułek, tym lepiej dla ciebie.

Studia z dietetyki

02 sie 2017 - 09:32:03

Cytat
haspara
Co sądzicie o tym kierunku? Jak widzicie jego perspektywy, sensowność? Sponsorowane przez 500 plus Wałbrzych Siostra poważnie o nim myśli, nie wiem co jej powiedzieć. Nie znam nikogo po tym temacie. Jak z późniejszą pracą? Są wakaty?

Wszystko zależy od wykładowców, ja trafiłam na takich, którzy skutecznie zrazili mnie do tego kierunku. Każdy z nich miał doktorat z czegoś zupełnie nie związanego z dietetyką. Mam wrażenie, ze wzięli ich tak po prostu, bo mieli wolne godziny.

Studia z dietetyki

09 paź 2018 - 15:36:42

Bardzo potrzebny kierunek, zwłaszcza w tych czasach. Ja bym się nie zastanawiała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blue education - cała prawda