Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca o narkotykach

08 lut 2017 - 17:07:05

Hej :)
Pisze prace dyplomową i potrzebuje zrobić wywiady z 4 osobami, ktore mialy kontakt z narkotykami. Jeszcze miesiac temu mialam takie osoby, ale teraz ciezko jest mi z nimi nawiazac kontakt. Dlatego pilnie poszukuje kogos kto anonimowo odpowie mi na pare tylko pytan (m.in. co sadzi o narkotykach, co to wedlug niego uzaleznienie itp.)
Wiem, ze moglabym wymyślić sobie te brakujace 4 wywiady, ale szczerze to skad mam wiedziec co osoba ktora brla narkotyki mi powie o tym co sadzi o nich? że są złe?
Jak coś piszcie na priv.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-08 18:18 przez prepsik.

praca o narkotykach

08 lut 2017 - 17:27:45

Uzależnienie od leków (niby legalnych, tyle że oczywiście na receptę) może być? Bo jak tak, to jestem po 2 detoksach. Jak nie, to mnie na tym wątku nigdy nie było.

praca o narkotykach

08 lut 2017 - 17:37:23

proponuje tobie podjechać pod jakąś szkołę i popytać młodzież , na pewno ktoś ci powie jak naprawdę to wygląda i jak się z tym żyje.
Koleżanki córka brała amfetaminę i inne używki .
była na odwyku dosyć długo , z ciachany organizm i mózg , do tego stopnia że matka i ojciec nic nie mogli zrobić bo to jedynaczka kochana tatusia córeczka.
wszystkich w domu ustawiała tak jak jej pasowało .
istny horror i paranoja .
Teraz to nie wiem co z nią wogóle się dzieje .

praca o narkotykach

08 lut 2017 - 18:15:07

Może na priv niech piszą odrazu, bo tak na forum to nie wiem czy ktoś się odważy:)

praca o narkotykach

08 lut 2017 - 18:17:47

oczywiscie, nie bede nikogo przepytywac na forum :)

praca o narkotykach

09 lut 2017 - 14:28:50

Podaj te pytania tutaj, ktoś na pewno odpowie Ci w wiadomości ;)

praca o narkotykach

26 lut 2017 - 21:03:48

upp

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

praca o narkotykach

18 kwi 2017 - 14:55:47

Nie wiem skąd jesteś, ale w każdym dużym mieście masz poradnię, która leczy uzależnienia, na przykładzie Łodzi mogę odesłać Cię do nich <moderacja-spam> zadzwoń przedstaw sprawę na pewno ktoś w danej chwili odbywa terapię, takie wywiady są często częścią terapii dla osób leczących się, przy okazji możesz zdobyć znacznie więcej informacji aniżeli potrzebujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 17:01 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką szkołę policealną wybrać?