Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyka - szkoły policealne

03 lis 2016 - 17:19:05

Hej dziewczyny,
Co sądzicie o zrobieniu technika kosmetyki w szkole policealnej?
Może któraś z Was skończyła tam kosmetykę i może podzielić się opiniami jak to wygląda?

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Kosmetyka - szkoły policealne

01 gru 2016 - 14:44:03

Jeśli chodzi o technika kosmetyki to moim zdaniem Cosinus :) jestem właśnie na 2 roku wiec moge pochwalić moją szkołe i napisać parę słów:) Zadowolona jestem bo szkoła zapewnia nam wszystkie kosmetyki i środki higieniczne, wiec nie trzeba było wydawać na to swoich pieniędzy. Nie mam pojęcia jak to jest w innych szkołach... Ogólnie zajęcia teoretyczne + praktyczne. Tych drugich więcej :) wiec na nude nie można narzekać

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyka - szkoły policealne

08 gru 2016 - 13:23:22

Od września chodzę na TUK do nova centrum edukacyjne i jak najbardziej polecam. Dużo praktyki, więc na bieżąco ćwiczymy umiejętności i bardzo mi się to podoba.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyka - szkoły policealne

17 gru 2016 - 18:16:49

Ja co prawda nie chodzę na kosmetykę, ale chodze do Cosinusa gdzie taki kierunek jest.
I jestem przekonana że szkoła ta to najlepszy wybór :)u mnie na kierunku cisną praktykę, więc na innych pewnie też. Owszem teoria też musi być, ale bardzo często przekazywana jest ona podczas wykonywania jakiś ćwiczeń czy zadań. Szkoła bezpłatna więc myślę że warto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca licencjacka