Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:36:49

hej, od pazdziernika ide na studia: administracja. po pierwszym roku wybiera sie specjalizacje i wydaje mi sie ze zdecyduje sie na adm. porzadku i bezpieczenstwa publicznego. Czy ktos to studiuje?? Ciezko?? =)

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:40:20

ja również od października wybieram sie na administrację i według mnie ona nie jest wcale trudna,Trzeba sie uczyc, jak wszędzie wiadomo. A specjalizację mam już wybraną-administracja gospodarcza:)

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:40:24

ja studiuje administracje ( zaoczne). teraz będę na 3 roku.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:44:45

no uczyc sie bedziemy musieli, ja ide na zaoczne=) i nie mam nikogo znajomego kto to studiuje.
a duzo rzeczy jest do kucia czy na logike bardziej? i jakie sa najtrudniejsze przedmioty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-24 18:46 przez Roksanka_2049.

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:46:27

Ja juz po. skonczyłam 3 lata temu:)

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:51:24

Ja studiuję, specjalizację wybiera się na drugim roku (w wiekszości chyba). No cóż, jest sporo prawa, głownie o nie chodzi, wiec musisz wkuwać. Jeśli lubisz robotę papierkową i interesuje Cię prawo to będzie luz. ;)

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:51:36

Ja też zaczynam od października zaocznie administracje (na WSPiA w Poznaniu), też mam małego sztresa jak to będzie=] Rok przesiedziałam w domu więc już zapomniałam jak to jest się dużo uczyć:) Mam nadzieję, że dam radę. Ja wybieram administrację publiczną.

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2009 - 18:54:59

ja! ja! ja studiuję administrację na dziennych ;D
teraz będę na 3 roku... prawa jest dużo ale nie ma tak źle ;p

ja specjalizację wybierałam na 1 roku w drugim semestrze, wybrałam administrowanie firmą... w semestrze mam po 2 przedmioty ze specjalizacji ale prace licencjacka będę pisać na zupełnie inny temat, nie związany z administracją firmy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-24 18:58 przez sylwiam88.

czy studiuje ktos administracje?? =)

25 sie 2009 - 15:04:12

mój brat od października;D w lublinie na umcs, może któraś tam będzie?;P

czy studiuje ktos administracje?? =)

25 sie 2009 - 15:05:48

ja studiuje administracje, duzo prawa, no to trzeba poporstu lubic :)

czy studiuje ktos administracje?? =)

26 sie 2009 - 12:48:37

Hej. Ja skończyłam administrację w tym roku na UMCS-ie - Licencjat. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupieniem notatek, skryptów, testów to piszcie - mam tego bardzo dużo ;) Mogę Wam podpowiedzieć do kogo iść, a kogo omijać szerokim łukiem :) Pozdrawiam serdecznie. Piszcie nr gg.6682025

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 sie 2009 - 20:19:03

Cytat
niveabody77
Ja też zaczynam od października zaocznie administracje (na WSPiA w Poznaniu), też mam małego sztresa jak to będzie=] Rok przesiedziałam w domu więc już zapomniałam jak to jest się dużo uczyć:) Mam nadzieję, że dam radę. Ja wybieram administrację publiczną.
ja też wybieram się na administracje publiczną:)

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 sie 2009 - 20:26:35

ja właśnie na umcsie w lbn studiuję i jest tak sobie. dużo rzeczy trzeba po prostu uczyć się na pamięć:(

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 sie 2009 - 20:32:22

Hej a ja się zastanawiam między administracją a księgowością co doradzacie?

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 sie 2009 - 20:40:17

Ja mam licencjat z administracji publicznej i jestem na drugim roku magisterki (również administracja).
Czy ciężko? Myślę,że wszystko zależy od uczelni. Na bardziej renomowanej może być trudniej, jednak ja uważam (z obserwacji :),że studia może skończyć każdy.
Jak ktoś już wcześniej pisał jest dużo prawa, więc jeżeli Cię to interesuje, to się nie zastanawiaj.
Ja żałuję,że wybrałam ten kierunek, ale jakoś daję radę :)

Cytat
kochanazabcia
Hej a ja się zastanawiam między administracją a księgowością co doradzacie?

Jedyne, co mogę Ci doradzić, to wybierz kierunek, który Cię naprawdę interesuje, bo inaczej będziesz się męczyła (jak ja :).
Na administracji jest dużo prawa, a na księgowości (chyba raczej ekonomii) zapewne dużo liczenia :)
Wydaje mi się,że po "księgowości" mogłabyś zdobyć lepiej płatną pracę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-29 20:49 przez _FashionGirl_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na rozpoczęcie roku szkolnego ??????????