Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 sie 2009 - 20:47:12

Ja studiuję adminnistrację na dziennych.... Jesteem teraz na drugim roku, wybrałam specjalizację Administrowanie ochroną środowiska.... jak będziesz potrzebować jakiś notatek lub książek to daj znać:)

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 sie 2009 - 20:47:51

Cytat
kochanazabcia
Hej a ja się zastanawiam między administracją a księgowością co doradzacie?


Jesli interesuje Cię ksiegowosc, to wybierz ja (nie wiedziałam, ze jest w ogóle taki kierunek studiów) Dobra księgowa zawsze jest poszukiwana na rynku pracy. A administracja publiczna to bardzo ogólny kierunek i mnostwo ludzi co roku ja konczy. Z praca nie jest za różówo, bo tak naprawdę te studia nie uczą Cię zawodu, tylko dają ogólna wiedze z róznych dziedzin prawa i administracji. :)

czy studiuje ktos administracje?? =)

30 sie 2009 - 16:36:09

Cytat
frida847
Cytat
niveabody77
Ja też zaczynam od października zaocznie administracje (na WSPiA w Poznaniu), też mam małego sztresa jak to będzie=] Rok przesiedziałam w domu więc już zapomniałam jak to jest się dużo uczyć:) Mam nadzieję, że dam radę. Ja wybieram administrację publiczną.
ja też wybieram się na administracje publiczną:)



A w jakiej uczelni?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-30 16:39 przez niveabody77.

czy studiuje ktos administracje?? =)

30 sie 2009 - 16:39:06

Ja też zaczynam od października na UW ;)

czy studiuje ktos administracje?? =)

02 wrz 2009 - 00:08:25

Ja ide na administracje, specjalizacja: Sluzby Porzadku Publicznego. Chce isc do policji do dochodzeniowki i wiem, ze bedzie ciezko. W tamtym roku skladalam na filologie germanska, ale zaszlam w ciaze, papiery mialy poczekac na ten pazdziernik, ale ostatnio zabralam. Ogolnie juz mam dwa lata w plecy, dopiero zaczynam studia. Idzie ktos do Ostroleki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-02 00:10 przez aldonka88.

czy studiuje ktos administracje?? =)

02 wrz 2009 - 00:11:27

ja studiuje zaocznie :) specjalizacje wybieralam juz 2 semestru czyli na 1 roku, wybralam bezpieczenstwo wewnetrzne :) fajne przedmioty :)

czy studiuje ktos administracje?? =)

02 wrz 2009 - 00:47:48

od pazdziernika, na umcs

czy studiuje ktos administracje?? =)

05 wrz 2009 - 22:12:01

A jaką uczelnię byście polecały, ewentualnie odradzały? Interesują mnie miasta:Łódź, Częstochowa i Opole. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-05 22:12 przez Canditti.

czy studiuje ktos administracje?? =)

28 paź 2013 - 20:15:48

witam, czy ktoś studiuje na Wspia w Poznaniu?administrację?

czy studiuje ktos administracje?? =)

27 lis 2013 - 13:21:36

hej czytam wasze komentarze i widze ze cześć studiuje administracje. Ja studiuje prace socjalna i niestety mam taki kierunek jak administracja publiczna i potzrbuje pomocy! Mam do napisania referat na temat ROZWIAZANIA EUROPEJSKIE. Czy ktos mogłby mi pomoc? Jak tak to napiszcie cos na ten temat. Z gory dziekuje

czy studiuje ktos administracje?? =)

27 lis 2013 - 13:25:39

kiepski wybór :) skończyłam, nawet ze znajomościami pracy brak, bo kierunek jest po prostu do kitu :) administracja jest o wszystkim i o niczym

czy studiuje ktos administracje?? =)

27 lis 2013 - 13:35:10

Ja też studiuję administrację - dziennie na UWr, dużo do wkuwania, gdyby nie statystyka, to miałabym samą pamięciówkę. U mnie najgorsza jest historia administracji i wstęp do polityki, ale to ze względu na wykładowców, którzy beznadziejnie to wykładają. Pozostałe przedmioty są okej.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

czy studiuje ktos administracje?? =)

07 paź 2019 - 01:07:53

To na AHE w Łodzi jest jakoś inaczej, oczywiście trzeba się mnóstwa rzeczy nauczyć, ale odbywa się to tak, że pracujemy metodami projektowymi, warsztatowymi i case study – poznajeszsz realne problemy firm i instytucji samorządowych.

czy studiuje ktos administracje?? =)

29 lip 2022 - 12:54:16

Ja studiuje administracje organizowaną przez WSKZ. Zależało mi na znalezieniu uczelni blisko mojej miejscowości, bez konieczności wyprowadzania się. Ostatecznie WSKZ okazała się najlepszą alternatywą. Nie muszę się wyprowadzać, a nawet nigdzie jeździć! Studia są online, więc uczę się z domu. Duża oszczędność czasu i pieniędzy :)

czy studiuje ktos administracje?? =)

24 sie 2022 - 08:01:43

Hej! Słyszałam, że na Uczelni Batorego w Skierniewicach mają bardzo dobrą administrację :) https://www.pusb.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BAG;]