Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet szkoła policealna fryzjerstwo

25 lip 2016 - 21:32:27

Witam, mam 23 lata i jestem mężczyzną. Myślicie, że warto w tym wieku iść do policealnej szkoły fryzjerskiej?

Facet szkoła policealna fryzjerstwo

25 lip 2016 - 21:38:11

w każdym wieku warto się czegoś nauczyć. A jak się ma 23 lata to nie ma co zadawać takich pytań... Tylko jedna kwestia mnie zastanawia, z czego zyją fryzjerzy bo jest ich, za przeproszeniem, jak psów... Na każdej ulicy zakłady fryzjerskie, banki, kredyty, ubezpieczenia i doradcy finansowi

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Facet szkoła policealna fryzjerstwo

27 lip 2018 - 16:00:08

Zawsze warto poszerzać swoje umiejętności. Ja skończyła technika usług kosmetycznych na <moderacja-uporczywy spam> za darmo i wlasnie pracuje w zawodzie. Mit ze nie warto iśc do takich szkół. Zawsze dostaje się paierek i wpływa to na twoje wykształcenie a nie tracisz na to duzo czasu.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-27 22:17 przez moderator.

Facet szkoła policealna fryzjerstwo

27 lip 2018 - 18:53:04

Cytat
alicja70
w każdym wieku warto się czegoś nauczyć. A jak się ma 23 lata to nie ma co zadawać takich pytań... Tylko jedna kwestia mnie zastanawia, z czego zyją fryzjerzy bo jest ich, za przeproszeniem, jak psów... Na każdej ulicy zakłady fryzjerskie, banki, kredyty, ubezpieczenia i doradcy finansowi
tyle wiekszość jest niestety bule jaka i nie jest to ich ani pasją ani nie chca pogłebiac swojej wiedzy a chca tylko kase trzepac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerniak - ankieta