Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WSB Gdańsk

02 cze 2016 - 23:49:03

Słyszeliście coś o studiowaniu na wyższej szkole bankowej w Gdańsku?

WSB Gdańsk

23 cze 2016 - 17:49:58

w Gdańsku nie słyszałam ale kilku znajomych studiowało w WSB we Wrocławiu. Poziom chyba średni bo nauki wiele nie mieli ale chwalili sobie wysokie stypendia ;)

WSB Gdańsk

24 sie 2016 - 13:19:37

nie znam WSB w Gdańsku, ale Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zbiera świetne opinie i myślę, że warto się nimi zainteresować. ;)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

WSB Gdańsk

31 sie 2016 - 07:03:27

Ja właśnie siedzę na podręcznikami i zakuwam do przyszłorocznej matury. WSB w Dąbrowie to dobra szkoła ale czy ta w Gdańsku to ta sama szkoła? Ta pierwsza to Wyższa Szkołą Biznesu.

WSB Gdańsk

31 sie 2016 - 08:31:14

Ja studiowałam w Gdańsku na WSB, kierunek Stosunki Międzynarodowe - Bezpieczeństwo Narodowe i Zarządzanie Sytuacjami Kryzysowymi

WSB Gdańsk

05 paź 2016 - 18:46:23

Moze napiszesz jakas krotka recenzje? Pytam poniewaz za rok czeka mnie ta trudna decyzja czyli wybor studiow. Oczywiscie zakladam conajmniej dobry wyniki jezeli chodzi o mature. Jakie kierunki zapewnia w przyszlosci dobrze platna prace? Druga kwestia to na jaka uczelnie sie wybrac. Osobiscie mocno zastanawiam sie nad udaniem sie na cos zwiazanego z finanasami. Jestem z Wroclawia i przezgladajac oferty najbardziej zainteresowala mnie Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu . Jak widac na ich stronie maja placowki rozsiane w kilku wiekszych miastach, dlatego fajne jakbys chociaz w skrocie opisala jak wyglada tam edukacja oraz sama placowka. Z gory dziekuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-05 18:52 przez sz0fer.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 7/5

WSB Gdańsk

22 lis 2016 - 14:06:23

Tutaj znajdziecie notatki z WSB Gadańsk:) https://notatek.pl/wyzsza-szkola-bankowa-w-gdansku część jest z zeszłego roku:) może akurat komuś się przydadzą:) zawsze można też się zorientować jaki poziom na uczelni itd ja ogólem polecam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-22 14:07 przez bambi2016.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ja nie wiem czy to napiszę!