Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Politechnika Świetokrzyska

15 kwi 2016 - 15:57:37

Hej :)
Są tu może szafowiczki studiujące na Politechnice Świętokrzyskiej? Jaka jest wasza opinia na temat studiów? Ciężko się dostać i utrzymać? Chodzi mi przede wszystkim o kierunki: Inżynieria środowiska oraz Geodezja i Kartografia. Szukałam w necie, ale nic nie ma na temat progów. Będę wdzięczna za informacje.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Politechnika Świetokrzyska

01 lut 2018 - 15:49:30

U mnie koleżanka tam studiuje i jest mega zadowolona.. Jak chcesz dowiedzieć się więcej to możesz poczytać opinie na http://www.uczelnie.pl/opinie/politechnika-swietokrzyska-w-kielcach/50



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-01 15:50 przez natalia777123.

Politechnika Świetokrzyska

20 lut 2018 - 15:03:23

Cześć wszystkim;-) Niestety nie studiuję na tch kierunkach, ale ogólnie Politechnika jest w porządku. Czasem USoS odmawia współpracy ;-) Jak na Kielce to poziom trzyma. Jest to publiczna uczelnia co ma swoje plusy . Na pewno jest to łakomy kąsek dla pracodawców. Jak spojrzą na twoje CV to pomyślą, że skoro studiujesz na polibudzie to w głowie nie masz byle czego ;-) Dużym plusem jest kampus i domu studenckie w zasięgu ręki. DO tego zaplecze sportowe no i naukowo badawcze. Nawet technologi ametali jest w tym samym miejscu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta - niepełnosprawność