Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia niestacjonarne

26 mar 2016 - 22:26:16

Witam, czy wiecie gdzie można zrobić studia niestacjonarne finanse i rachunkowość przez internet? Czy studiowała któras z Was w ten sposób? Polecacie czy odradzacie? Bardzo proszę o odp ;-)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Studia niestacjonarne

30 mar 2016 - 13:45:00

A sprawdzałaś w <moderacja-spam> ? Z tego co mi się wydaje oni mają sporo kierunków, które uczą na zasadach e-learningu. O ile w ogóle o to Ci chodziło? Tylko że to jest szkoła prywatna nie państwowa, a ja nie wiem o jaką pytasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 13:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Studia niestacjonarne

20 kwi 2016 - 12:48:07

Dużo słyszałam o tej szkole. Ciekawe czy rzeczywiście jest taka dobra.... ;)

Studia niestacjonarne

03 maj 2016 - 15:04:36

Rozumiem, że słyszałaś o niej komplementy? Dlaczego twierdzisz, że ludzie mieliby kłamać?

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Studia niestacjonarne

28 cze 2016 - 10:24:33

Przy wyborze szkoły warto skorzystać z odpowiedniej wyszukiwarki. Ja tak zrobiłam. Wpisałam kierunek jaki mnie interesuje i wyskoczyła mi lista uczelni oraz informacje na ich temat. Teraz nawet są wyszukiwarki ułatwiające znalezienie odpowiedniego podręcznika.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Studia niestacjonarne

31 lip 2016 - 12:10:22

A nie lepiej wybrać się do takiej http://policealna.gowork.pl/oddzial/bialystok szkoły policealnej i robić w opcji zaocznej jakiś kierunek. Po takiej szkole masz przynajmniej jakiś konkretny zawód, a po studiach będzie praca, albo jej nie będzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gorąca prośba o wypełnienie ankiety