Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

39 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Cześc. Czy ktoś z Was jest może z Torunia oraz studiuje prawo? Pytam się bo zastanawiam się obecnie nad tym kierunkiem. Jakie macie o nim zdanie? Czy warto jest iść na te studia?

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Ja studiuję prawo w biznesie. Na początku chciałam iść na ogólne prawo ale potem dopytałam się znajomych oraz bardzo jest cięzko po tym znaleźć pracę w zawodzie. Nawet jeśli zrobisz sobie aplikację adwokacką czy też radcowską. Tak więc zdecydowałam się na prawo w biznesie. Zapoznałam się z tematem oraz kierunek daje lepsze perspektywy bo w większych korporacjach są poszukiwani tacy specjaliści. Studiuję zaocznie w Toruniu na Wyższej Szkole Bankowej:
wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie
Na początku było mi trudno połączyć pracę w nauką ale poradziłam sobie.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Również studiuję w Toruniu na Wyższej Szkole Bankowej. Studia nie są w brew pozorom takie łatwe, jestem dopiero na 2 roku a już sama nie wiem ile wielkich książek prawniczych musiałam przeczytać. Polecam zapoznać się na początek z literaturą na takich studiach, aby się przekonać czy jest to właśnie to co chcesz studiować. Niestety mało która biblioteka posiada dobre książki prawnicze, ja zazwyczaj zamawiam je z http://profinfo.over-blog.com/

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Też zastanawiałam się nad rozpoczęciem studiów prawniczych ale jak zobaczyłam podręczniki do prawa to się przeraziłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOGOPEDIA UG