Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam w tym roku staram się obronić licencjat, więc postanowiłam się za to wziąć jednak nie mogę nic znaleźć, mój temat to " PRAWO SKAZANYCH DO ŻYCIA RODZINNEGO" nie mam pojęcia jakich książek szukać, może któraś z Was mi pomoże,
pozdrwiam Martyna

zweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

A promotor nie może pomóc w wyborze literatury, wkońcu od tego jest.
Pisanie dopiero zaczynasz tzn. spis treści masz??? bo pod kątem spisu szuka sie literatury.
Na pewno musisz zacząć od wyjaśnienia podstawowych zagadnień z twojego działu i to powinno być w I rozdziale.
Ja w lipcu MGR broniłam wiec na bieżąco jestem. Ja co pisz na priv, coś doradzę. Pozdrawiam

Nie jeszcze nic nie mam i jestem w tym zielona nawet nie mam kogo poprosić o pomoc. Na pewno się odezwę i dziękuję ze odpisałaś.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Na pewno warto się odnieść do tematu od strony prawniczej, tutaj będziesz potrzebowała dobrej książki z aktualnymi przepisami. Sama studiuje prawo i od kilku lat książki zamawiam tylko na http://profinfo.zohosites.com/. Jest to chyba jedyna strona która w przystępnych cenach proponuje najnowsze tytuły, a jest to bardzo ważne bo przepisy się zmieniają i kilkuletnie wydanie może być już nieaktualne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o wypełnienie ankiety do pracy dyplomowej ;)