Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

02 gru 2021 - 14:52:18

Też stałam przed tym dylematem, gdyż u mnie w mieście były wszystkie te szkoły. Mój wybór padł na cosinusa, i jak najbardziej polecam też. Tym bardziej że mają oddziały praktycznie wszędzie.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

16 gru 2021 - 15:29:15

Cosinus, to najpewniejszy wybór. Jako jedyny nie ma umowy, nie ma wpisowych ani jakichkolwiek opłat. Jedynie trzeba mieć frekwencje.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

17 gru 2021 - 13:09:58

Nic nie wiem o szkole Awangarda. W Żak mają ukryte opłaty. Соsinus jest szkołą całkowicie darmową beż ukrytych opłat i kar finansowych. Sama ukończyłam Соsinusa i jestem zadowolona

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

18 sty 2022 - 13:40:22

Cosinus jednak jest najdłużej i najpewniejszą szkołą, z wieloletnią tradycją. I dokładnie, tam się zapisuje i nie ma nic do podpisania.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

04 lut 2022 - 14:00:44

Wystarczy się przejść po szkołach albo podzwonić, najlepsza obsługa w cosinusie jak i cała jakość kształcenia. No i to że szkoła inwestuje i się rozwija.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

03 mar 2022 - 15:16:35

Cosinus, profesjonalne podejście i brak jakichkolwiek kar, czy ukrytych kosztów!

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

22 mar 2022 - 15:36:59

Tylko cosinus, sprawdź wszystkie szkoły i zobaczysz że jednak tam nie ma umowy a jakość przewyższa.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

08 kwi 2022 - 14:19:32

Jestem w cosinusie i jakbym miała cofnąć czas, również wybrałabym cosinusa.
Darmowa nauka, zero umowy, świadczenia, wykwalifikowana kadra i dużo nauki praktycznej.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

15 kwi 2022 - 11:21:34

Cosinus teraz bardzo się rozwinął, mają nowe sale i za darmo wszystkie materiały. W innych szkołach dziewczyny musiały same przynosić swoje kosmetyki i pędzle na zajęcia. Nauczysz się tam podstaw i podejdziesz sobie do egzaminu zawodowego. Zawsze to lepszy start w zawodzie

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

22 kwi 2022 - 15:37:58

Ja mam doświadczenie tylko z Cosinusem i mogę polecić. Udało się pogodzić pracę w tygodniu i zajęcia w weekendy

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

28 kwi 2022 - 15:15:07

Jeśli przybliżysz sobie oferty wszystkich szkół to zobaczysz, że cosinus jest jedyną szkołą bez umowy a co za tym idzie, zerowe koszta :) i bezpieczna nauka. Wyposażenie sal i ich standard też pozostawia wiele do myślenia.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

23 maj 2022 - 14:47:15

Cosinus tylko i wyłącznie, nie ma żadnej innej szkoły, która jest dłużej i o wiele lepiej ma system szkolny niż inne i przede wszystkim brak umowy.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

12 lip 2022 - 13:58:11

Wysokiej jakości sprzęty i wyposażone sale są w cosinusie. Do tego szkołę masz za darmo :) Nie ponosi , że jakichkolwiek opłat. Minimum to 50% frekwencji, by móc przystąpić do zaliczenia.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

27 lip 2022 - 15:19:51

To fakt, podejdź do każdej szkoły i na pierwszy rzut oka moim zdaniem widać różnicę, ja też polecam cosinusa

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

30 sie 2022 - 12:19:03

W cosinusie zyskujesz tytuł technika , zupełnie bezpłatnie.Niezależnie od kierunku. Dodatkowo obsługa aż 7 dni w tygodniu sekretariatu plus wszystkie potrzebne zaświadczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skup aut uszkodzonych