Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

2 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

09 lis 2020 - 13:52:30

Cytat
MarlenaKA
Ja stawiam na Cosinus. Na tle innych wyróżnia się bezpłatnością i przejrzystością warunków nauki. Co tego nie można odmówić szkole wzorowo wyposażonych pracowni, na bieżąco uzupełnianych potrzebnymi materiałami. Dzięki temu Cosinus idealnie nadaje się na naukę takich zawodów jak kosmetyka, masażysta, florystyka, higienistka stomatologiczna, gdzie niezwykle ważne są zajęcia praktyczne.

bardzo dobrze napisane! ja mam same dobre skojarzenia z nimi. to naprawdę fajna szkoła, zwłaszcza dla osób, które są na tygodniu zajęci pracą, a jednak chcieliby coś zmienić np. swój zawód, uzyskać dodatkowe wykształcenie a może nadrobić jakieś braki np. maturę.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

16 lis 2020 - 20:54:43

Rowniez moge dolaczyc sie do osob polecajacych szkole cosinus. Wedlug mnie najlepszy wybor jesli chodzi o nauke w szkole policealnej :)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

01 lip 2021 - 13:00:03

Byłam osobiście w każdej ze szkół, żeby poznać ofertę. Każda ma jakieś plusy ale jednak cosinus wygrał ze wszystkimi, bo nie daje umowy a sale są na bardzo wysokim poziomie. Dzięki czemu szkoła jest darmowa plus zapewnia wyposażenie.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

15 lip 2021 - 14:12:14

Według mnie cosinus, przeglądając oferty pozostałych szkół jak sama wybierałam to cosinus wyróżniał się przede wszystkim brakiem umowy = brak opłat. I rzetelnym kontaktem i szybkim. Jako dodatek w swoim wyborze kierowałam się profitami jakie oferują i które rzeczywiście otrzymałam :)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

04 sie 2021 - 09:59:08

Tylko Cosinus, bo tylko ta szkoła jest całkowicie bezpłatna i bez umów. W szkole jest też duży wybór ciekawych kierunków, w tym medycznych - po których łatwo jest znaleźć zatrudnienie. Szkoła jest weekendowa, można łatwo połączyć naukę z pracą :) Polecam :)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

19 sie 2021 - 14:26:06

Tylko cosinus. Zero ukrytych opłat, darmowa szkoła. i co najważniejsze egzamin państwowy!

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

31 sie 2021 - 15:16:34

Cosinus, chyba że chcesz mieć ukryte koszta bądź umowe. :)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

10 wrz 2021 - 15:31:50

Tylko cosinus, nie będziesz mieć umowy a dzięki temu opłat. A dodatkowo super atmosfera i świetne przygotowanie do egzaminu.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

22 wrz 2021 - 12:30:21

Ze wszystkich tych szkół polecam cosinus. Nie podpiszesz w tej szkole żadnej umowy dzięki czemu nie będzie żadnych kosztów i również tych ukrytych.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

22 wrz 2021 - 15:55:24

Też polecam Cosinusa! Ta szkoła jest całkowicie darmowa i nie ma umów jak u konkurencji!!! Tylko w tej szkole jest całkowicie za darmo. Polecam!

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

30 wrz 2021 - 15:25:19

Zdecydowanie cosinus! Jako jedyni nie pobierają umów i mają szkołę ZA DARMO.
Do tego super pakiet dla uczniów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-30 15:26 przez karolina12op.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

15 paź 2021 - 14:16:17

Cosinus jako jedyny nie ma umowy i opłat, więc raczej szłabym w tym kierunku. Warto sprawdzić wszystko, ale ja sprawdzając cosinus ma najbardziej atrakcyjną ofertę. Tym bardziej, że sale są dostosowane i coraz częściej ulepszane.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

19 paź 2021 - 15:20:04

W Соsіnus wszystko jest za darmo i nie ma ukrytych opłat. Ja wybrałabym Соsіnus ( w sumie to wybrałam Соsіnus 2 lata temu :) )

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

03 lis 2021 - 12:52:56

Nic innego niż cosinus, tak jak wyżej polecają :) Masz: po 1. darmową naukę., szeroki pakiet dodatków takich jak: microsoft office, zniżki np. w gastro, zaświadczenia, legitymacje i wiele innych ciekawych akcji.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

17 lis 2021 - 15:45:51

Jak przejrzysz oferty to zobaczysz sama że jednak cosinus jest najrozsądniejszą ofertą, ze względu na swoją jakość i praktykę i głównie sale.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna