Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

16 sie 2017 - 15:25:15

Czas jednak warto poświęcić trochę więcej czasu i porządnie nauczyć się wykonywanego przez nas w przyszłości zawodu. W szkołach policealnych ma się więcej praktyki, więcej zajęć, więcej wszystkiego, dlatego moim zdaniem lepszy Cosinus niż szkolenie.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

19 wrz 2017 - 07:26:31

Chcecie się nauczyć kosmetyki, to idźcie na Beauty lux. Tam was wszystkiego nauczą, ale to już zależy od was, jak będziecie doskonalić umiejętności. Kosmetyczka nieustannie musi pracować nad swoimi umiejętnościami i się doskonalić. Wtedy sobie poradzi w zawodzie.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

03 paź 2017 - 20:15:48

Takie szkolenia nie są jedynym sposobem zdobycia zawodu kosmetyczki. Też uważam że z dobrych policealnych można wynieść sporo wiedzy i praktyki, więc Cosinus moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

15 wrz 2020 - 10:40:21

Obecnie jestem słuchaczem cosinusa, szkoła jest faktycznie w pełni darmowa. A zajęć praktycznych mam mnóstwo. Polecam tę szkołę, tym bardziej, że zdobywasz zawód, który jest prowadzony przez państwową komisję.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

16 wrz 2020 - 12:44:16

Bez dwóch zdań Cosinus! Szkoła jest bezpłatna (ale tak naprawdę, to nie jest żadna reklama). Kosmetyka to przede wszystkim praktyka! A w Cosinusie właśnie na nią jest nacisk.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

21 wrz 2020 - 14:27:35

moim zdaniem zdecydowaniem to cosinus, nie masz żadnych umów a naukę masz za darmo i do tego w weekendy. Pozatym w cosinusie nie ma porównania do innych szkół jeśli chodzi o pracownie. Wiem, jak to wygląda w innych szkołach. A tu masz pewność egzaminu państwowego a nie jakiegoś, który organizuje szkoła a w praktyce nie będziesz mogła wykonywać zawodu.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

22 wrz 2020 - 13:52:49

Ja dlugo zastanawialam się co ze sobą zrobić po liceum, gdy już dopadł mnie kres w pracy to postawiłam na cosinusa ze względu na tryb weekendowy no i to że szkoła 100% darmowa a przy zapisie nie było żadnych umów. Zdobyłam zawód a sam czas trwania szkoły wspominam super.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

25 wrz 2020 - 12:54:53

Po większości opiniach wybrałam cosinusa. Nie zawiodłam się, bo szkoła jest naprawdę darmowa, tak samo jak zajęcia są super prowadzone. Także warto próbować. Byłam na wszystkich zajęciach .. chyba nigdy nie byłam tak pilna :D ale aż miło się słuchało i wykonywało zabiegi. Egzamin państwowy zdany bez problemu.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

28 wrz 2020 - 12:39:38

Moim zdaniem Cosinus, jedyna całkowicie bezpłatna szkoła policealna i lo dla dorosłych ;D nie podpisywałam żadnej umowy ;)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

29 wrz 2020 - 14:11:58

Zdecydowanie cosinus, darmowa szkoła, bez umów , super pracownie , legitymacja no i ciekawe bony dla słuchaczy.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

06 paź 2020 - 16:07:18

to prawda, oni są bardzo nastawieni na słuchacza! mają fajne promocje/konkursy, zniżki właśnie u tzw. partnerów - no i szkoła jest darmowa, ale tak naprawdę - nie ma żadnych podejrzanych umów :)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

20 paź 2020 - 10:52:43

Cytat
GabiL12
to prawda, oni są bardzo nastawieni na słuchacza! mają fajne promocje/konkursy, zniżki właśnie u tzw. partnerów - no i szkoła jest darmowa, ale tak naprawdę - nie ma żadnych podejrzanych umów :)


zgodzę się z koleżanką! cosinus jest nastawiony na słuchacza :) zapoznajcie się z ich ofertą

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

21 paź 2020 - 16:50:01

Ja stawiam na Cosinus. Na tle innych wyróżnia się bezpłatnością i przejrzystością warunków nauki. Co tego nie można odmówić szkole wzorowo wyposażonych pracowni, na bieżąco uzupełnianych potrzebnymi materiałami. Dzięki temu Cosinus idealnie nadaje się na naukę takich zawodów jak kosmetyka, masażysta, florystyka, higienistka stomatologiczna, gdzie niezwykle ważne są zajęcia praktyczne.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

05 lis 2020 - 16:57:40

Moim zdaniem Cosinus. Jedyna słuszna decyzja. Szkoła jest bezpłatna, zajęcia bardzo ciekawe

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

08 lis 2020 - 15:33:01

Zdecydowanie cosinus. Szkola bezpłatna,duzo zajec praktycznych, sale sa bardzo dobrze wyposazone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła policealna Kraków opinia