Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Wyprawka szkolna

02 cze 2015 - 10:29:26

Czy lepiej jest kupić wyprawke szkolną w sierpniu kiedy wszyscy czy może lepiej już wszystkie podstawowe rzeczy kupić w czerwcu i nie martwić się potem i nie biegać? Sa rzeczy w wyprawce które kupuje sie na stałe jak kredki Bambino, bloki czy farby. Zdarza się wam kupowac to jeszcze teraz jak rok szkolny się konczy czy raczej zostawiacie to na ostatnią chwile?

Wyprawka szkolna

02 cze 2015 - 10:32:49

Najlepiej kupić od razu, nie ma na co czekać :)

Wyprawka szkolna

02 cze 2015 - 10:36:42

Dokładnie, nie ma na co czekać, ceny nie spadną do końca sierpnia. Z doświadczenia wiem, że ceny podręczników i tornistrów spadają dopiero na początku września, gdzie tak naprawdę dziecko musi już mieć te rzeczy! Możesz jedynie liczyć na jakieś promocje, ale to jest jak loteria :) Ja bym nie czekała!

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Wyprawka szkolna

11 cze 2015 - 22:39:45

Ja kupuję wcześniej, mam wrażenie, że jest większy wybór i często ceny niższe. Bloki, kredki, plastelinę, farby wiadomo, że i tak będzie trzeba kupić. Książki, zeszyty kupuję później. Rozkładam zakupy w czasie i nigdy nie są dla mnie dużym obciążeniem finansowym.

Wyprawka szkolna

12 cze 2015 - 07:18:50

Najlepiej zacząć wcześniej. Jest kilka plusów:
1. Ominiesz kolejki i braki w sklepach.
2. Jeżeli zrobisz to stopniowo, a nie od razu to nie odczujesz tak bardzo tego wydatku.
3. Będziesz spokojniejsza, że dziecko już ma wszystko gotowe do szkoły przed wrześniem.

Wyprawka szkolna

12 cze 2015 - 08:20:39

Ja zazwyczaj kupuję jak zaczyna się sezon, wtedy to wszystko kosztuje groszowe sprawy i jest ogólnie taniej niż poza tym "sezonem" :)

Wyprawka szkolna

12 cze 2015 - 09:25:03

moja koleżanka ma syna w wieku szkolnym i kupuje mu część rzeczy na rok do przodu. Po "sezonie", kiedy są wyprzedaże. Bloki, kredki, zeszyty i inne pierdółki. a resztę - przed szałem. Bo wtedy podobno ceny są trochę niższe

Wyprawka szkolna

14 cze 2015 - 23:06:59

Dziewczyny, bo wy jesteście na bieżąco... są dla dzieci farby fluorescencyjne bezpieczne? Czy mi juniorka coś zmyśla?

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Wyprawka szkolna

15 cze 2015 - 22:14:12

Są, bambino ma, w zestawie 10 szt. jeśli dobrze pamiętam mają 4 kolory fluorescencyjne, 4 brokatowe i złota i srebrna.

Wyprawka szkolna

18 cze 2015 - 15:30:45

Lepiej kupić już w czerwcu. Ja zawsze tak robię. Na ostatnią chwile kupuję książki, które w księgarniach pojawiają się dość późno. W czerwcu jest taniej i mniej ludzi kręci się wśród artykułów szkolnych.


---------------------
Zabawki pluszowe i maskotki reklamowe

Wyprawka szkolna

25 cze 2015 - 07:51:08

Cytat
czarna0505
Są, bambino ma, w zestawie 10 szt. jeśli dobrze pamiętam mają 4 kolory fluorescencyjne, 4 brokatowe i złota i srebrna.

To pewnie te, tak? Dobrze szukam?


Wyprawka szkolna

25 cze 2015 - 07:55:14

Cytat
MickyMK
Czy lepiej jest kupić wyprawke szkolną w sierpniu kiedy wszyscy czy może lepiej już wszystkie podstawowe rzeczy kupić w czerwcu i nie martwić się potem i nie biegać? Sa rzeczy w wyprawce które kupuje sie na stałe jak kredki Bambino, bloki czy farby. Zdarza się wam kupowac to jeszcze teraz jak rok szkolny się konczy czy raczej zostawiacie to na ostatnią chwile?


po co kupujesz kredki i farby co roku?

Wyprawka szkolna

28 cze 2015 - 21:44:40

A po co kupujesz zeszyty? :D Przypomnij sobie szkołę - nie dostawałaś na każdy rok szkolny nowego piórnika, kredek, farb itp.?

Wyprawka szkolna

28 cze 2015 - 22:44:18

Cytat
bluepearl33
A po co kupujesz zeszyty? :D Przypomnij sobie szkołę - nie dostawałaś na każdy rok szkolny nowego piórnika, kredek, farb itp.?

no nie? kredki i piornik czy plecak az tak sie niszcza ze co chwile trzeba kupować nowy zestaw? miałam w sumie kredki kilka lat, naucz lepiej dzieciaka dbania o swoje rzczy na takich małych przykładach

Wyprawka szkolna

29 cze 2015 - 09:23:26

Piórnik mamy z zeszłego roku, niestety plecak był słaby i nie wytrzymał. W tym roku muszę już kupić dwa wiec chciałabym żeby wytrzymały chociaż dwa lata. Słyszałam że St.Majewski ma dobre, solidne i mocne plecaki? Może któraś z Was miała taki i powie mi coś więcej. A może możecie polecić jeszcze jakieś inne?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta do pracy licencjackiej