Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej kochane:)
Może któraś z Was poradziłaby mi, który kierunek lepiej wybrać. Bardzo interesuję się przestępstwami oraz skazanymi. Lubię z nimi rozmawiać i z własnego doświadczenia wiem, że oni ze mną też. Od kilku lat myślałam o resocjalizacji. Szukając odpowiedniej dla siebie szkoły w woj. opolskim i dolnośląskim znalazłam, że w Nysie od tego roku wchodzi kierunek "Kryminologia i kryminalistyka". Również mnie to zainteresowało. A więc moje pytanie, co byście wybrały i jak myślicie, po których studiach będzie o łatwiejsze znalezienie pracy? Może są tu osoby, które studiują powyższe kierunki i chciały by powiedzieć coś na ten temat?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 13:46 przez lepiejodejdzx3.

Żadne studia nie zagwarantują Ci pracy za 3/5 lat, bo niewiadomo na jakie zawody będzie wtedy zapotrzebowanie. Kryminologia i kryminalistyka to bardziej wykrywanie przestępstw, wiec jeśli zależy Ci na 'kontakcie' ze skazanymi to resocjalizacja będzie odpowiedniejszym wyborem ;)

Poza tym skazani lubią rozmawiać z każdą kobietą z zewnątrz, która zawita w zakładzie karnym :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 15:18 przez wronkaa19.

Ja na Twoim miejscu wybrałabym kryminalistykę. Jest to na pewno baaardzo interesujący kierunek i sama kiedyś marzyłam o nim. :D

Dzisiaj studia tak mało znaczą i mamy tak ujowy system edukacji, że jeśli miałabym znowu 20 lat to poszłabym przynajmniej na coś ciekawego, czyli w tym wypadku kryminalistykę.

nie wiem skąd jestes ale na mojej uczelni UTH im. H. Chodkowskiej w Warszawie jest kierunek kryminologia i kryminalistyka i staje sie coraz bardziej popularny. Jest dużo zajęć praktycznych (znajomi z tego kierunku mieli zajęcia w Laboratorium Kryminalistyki Policji i byli zachwyceni!). Polecałabym Tobie ten kierunek - na pewno jest bardziej przyszłościowy niż resocjalizacja IMO.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bielsko Biała kosmetologia, ktoś?