Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepiej jednak gdy jest to nejtiw. Jest taka metoda socjalizatorska, która polega na tym, żeby po prostu spędzać czas z native speakerami. Bez żadnych lekcji, bez jakiś planów słówek, po prostu sobie gadać, pisać, opowiadać, etc. I przez sam taki zabieg socjalizowania się, nauczymy się angielskiego.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-11 10:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 7/5

Najlepiej jest zapisać się do szkoły, w której oprócz zajęć będziecie miały równiez rozmówki z native speakerem. Dzięki temu o wiele łatwiej nauczycie się języka.... Nie są ważne jedynie same rozmówki, ale również znajomosć gramatyki. Samodzielnie molżna nauczyć się słowek, ale gramatyka angielska jest czasami tak pokręcona, że jednak warto jest o wiele rzeczy dopytac się kogoś z wykształceniem nauczycielskim.
Native speaker w takim przypadku nie pomoże ponieważ u niego język jest rzeczą naturalną.
<moderacja-link>Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 19:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 16/5

Można próbować uczyć się samodzielnie języka jednak można w taki sposób nauczyć się w zasadzie jedynie słowek. Bo jeśli chodzi o gramatykę czy o zdolność mówienia, samodzielna nauka nie daje rady. Zasady gramatyczne powinny być wytłumaczone przez doświadczonego nauczyciela. Tak samo również musimy mieć kontakt z innymi aby nauczyc się mówić.
Polecam zorientować się, czy w Waszej okolicy, nie ma kursów angielskiego z dofinansowaniem z unii europejskiej. Jak tu. Dzieki temu możecie zapisać sie na kurs, który nie będzie kosztował tak dużo.Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:12 przez moderator.

Korzystam z oferty https://www.progres.edu.pl/jezyk-angielski/ i jestem pozytywnie zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi antiaging z zakresu medycyny estetycznej- praca magisterska