Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepiej jednak gdy jest to nejtiw. Jest taka metoda socjalizatorska, która polega na tym, żeby po prostu spędzać czas z native speakerami. Bez żadnych lekcji, bez jakiś planów słówek, po prostu sobie gadać, pisać, opowiadać, etc. I przez sam taki zabieg socjalizowania się, nauczymy się angielskiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-11 10:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Najlepiej jest zapisać się do szkoły, w której oprócz zajęć będziecie miały równiez rozmówki z native speakerem. Dzięki temu o wiele łatwiej nauczycie się języka.... Nie są ważne jedynie same rozmówki, ale również znajomosć gramatyki. Samodzielnie molżna nauczyć się słowek, ale gramatyka angielska jest czasami tak pokręcona, że jednak warto jest o wiele rzeczy dopytac się kogoś z wykształceniem nauczycielskim.
Native speaker w takim przypadku nie pomoże ponieważ u niego język jest rzeczą naturalną.
<moderacja-link>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 19:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Można próbować uczyć się samodzielnie języka jednak można w taki sposób nauczyć się w zasadzie jedynie słowek. Bo jeśli chodzi o gramatykę czy o zdolność mówienia, samodzielna nauka nie daje rady. Zasady gramatyczne powinny być wytłumaczone przez doświadczonego nauczyciela. Tak samo również musimy mieć kontakt z innymi aby nauczyc się mówić.
Polecam zorientować się, czy w Waszej okolicy, nie ma kursów angielskiego z dofinansowaniem z unii europejskiej. Jak tu. Dzieki temu możecie zapisać sie na kurs, który nie będzie kosztował tak dużo.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:12 przez moderator.

Korzystam z oferty https://www.progres.edu.pl/jezyk-angielski/ i jestem pozytywnie zadowolona

Cytat
pina25
Mam męza nativ speakera i mogę powiedzieć że zajecia bardzo pomagają . Polecam
Zgadzam się, to naprawdę najlepsza metoda nauczania się
Pracuję w Novakid. Mogę z czystym sumieniem polecić ten serwis dla dzieci. Novakid angielski online dla dzieci z native speakerem! Zapisz swoje dziecko na darmowe lekcje próbne. Novakid warto uwagi

Cytat
zajac85
ja byłąm na kursie w wiosce Angloville, i tam tylko rozmowy, dyskuje, spacery sniadania itp. odbywały się w jezyku angielskim , i kursy prowadzili native speakers w różnym wieku i z różnych krajów, mega mi się podobał czułam się jak bym była za granica. poczyniłam mega postep w angielskim.
Tutlo zarabiają na dużą skalę! W zeszlym roku było nieżle, ale w tym roku widzę że z powodu braku dobrych sprawdzonych nauczycieli wysyłają nam tylko z afryki południowej. Za takie pieniądze to wynajmę takiego specjalistę bez pośredników!
Teraz wkroczamy do projektu Novakid. Darmowe lekcje próbne poszły bardzo dobrze!
Novakid to angielski online tylko dla dzieci.Tylko native speakery! Mają ścisły kierunek. To się podoba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-19 17:18 przez Emilia_Novakid.

Ja uczę się z native speakerami dzięki nauce z kursem Enlinado, nauczyłam się ich wyszukiwać i dowiedziałam jak się uczyć za darmo. Kurs przygotował mnie do rozmowy, zaczynałam naukę od zera a skończyłam na poziomie komunikatywnym. Serdecznie polecam metodę nauki tego kursu, nie pomyślałabym wcześniej, że nauczę się języka w domu.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

a ja w tamtym roku byłam na obozie językowym z Angloville :) na Malcie! bardzo fajna przygoda, a do tego naprawdę efektywna nauka! i też z native speakerami, to taka angielska wioska, gdzie rozmawiasz tylko po angielsku

nauka z native speaker super sprawa byłam na kursie w angielskiej wiosce i tam były sesje z native speaker, wybierasz sama o czym chcesz rozmawiać bez żadnego nacisku ludzie bardzo pomocni mili i cierpliwi

Rozmowa z native speakerem Jest najlepszym i najprostszym sposobem na praktyczną naukę angielskiego. Jeżeli zależy nam na prostym dogadaniu się to jest to wystarczające by opanować język. Chyba że chcemy władać nim bardzo swobodnie i poprawnie, to wtedy powinniśmy wpleść do tego naukę gramatyki, np z użyciem jakiegoś dobrego podręcznika :)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

super! byłam na obozie językowym gdzie opiekunami byli właśnie tylko native speakerzy, rozmawialiśmy z nimi tylko po angielsku, byli wspierający i zachęcający do mówienia, wspominam ten obóz bardzo dobrze

Nauka z native speakerem może przynieśc wiele korzyści. Przede wszystkim, jesteśmy wtedo niejako zmuszeni do posługiwania się językiem i własnie w ten sposób go ćwiczymy. No i można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o danym kraju "z pierwszej ręki".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi antiaging z zakresu medycyny estetycznej- praca magisterska