Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Szkoły policealne-opinie

22 cze 2018 - 09:11:54

Witam, ja obecnie uczę się w COSINUSIE we Wrocławiu , kierunek Florystyka!Z czystym sumieniem polecam szkołę bo po pierwsze raz na dwa tyg zjazdy są (sb i ndz), po drugie jest darmowa a po trzecie i najważniejsze dla mnie nie pracują tam przypadkowi wykładowcy tylko ludzie z pasją , ogromną wiedzą i ogromnym doświadczeniem zawodowym co wiąże się, że oprócz wiedzy książkowej przekazują praktyczną na bardzo wysokim poziomie, moim wychowawcą jest sam MISTRZ POLSKI FLORYSTYKI M. KUCHARSKI, inni opiekunowie grup również mają tytuł czeladnika i najczęsciej pracują we własnych przedsiębiorstwach florystycznych!Poziom wysoki, Pani Dyrektor jak również Pani Sekretarka pracują z ogromnym zaangażowaniem. Dojazd we Wrocławiu do szkoły bardzo łatwy. Zajęcia praktyczne na wysokim poziomie i co najważniejsze, od pół roku żaden z nauczycieli nie skrócił zajęć nawet o 5 min wręcz przeciwnie zostawali po godzinach by dokończyć albo pokazać coś jeszcze słuchaczom. Polecam serdecznie szkołę COSINUS- z tego co się orientuję to jest w każdym z większych miast w Polsce!22,06,18r

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Szkoły policealne-opinie

27 lip 2018 - 15:38:55

Szkoła policealna to fajna sprawa ja sama chodze do Blue Education i na prawdę spoko nauczyciele i cała kadra pracująca. Żadnych problemów nie miałam także jeśli tylko się chce to warto spróbować. Mi się udało jestem obecnie na bezpłatnym kierunku więc tym bardziej mi się podoba.
Pozdrawiam

Szkoły policealne-opinie

08 sie 2018 - 09:42:53

Cześć, czy trudno dostać się na Technika Masażu w Szkole Policealnej GoWork? Czy egzaminy na tym kierunku są trudne?

Szkoły policealne-opinie

14 sie 2018 - 17:27:21

Ja również mam pozytywne zdanie na temat wyboru szkoły policealnej, ponieważ jeżeli ktoś naprawdę chce się dokształcić to jak najbardziej takie miejsca bardzo pomagają w realizacji określonych celów zawodowych. Ja uczęszczałam na zajęcia w kierunku Florystki do Cosinus, bo od zawsze interesowałam się kwiatami i postawnowiłam później otworzyć własną kwiaciarnię gdzie w głównej mierze zajmuję się przygotowywanie ozdób na śluby, chcrzciny itd. Mają w kadrze dobrych nauczycieli, którzy potrafią przygotować do zdania egzaminu kwalifikacyjnego i odnalezienia się później na rynku.

Szkoły policealne-opinie

22 sie 2018 - 11:27:46

Polecam Fabrykę Absolwentów, ukończyłam u nich kilka kursów kosmetycznych i byłam bardzo zadowolona, nauczyciele świetni, dużo przydatnej praktyki. Oprócz wielu różnorodnych kursów w ofercie mają również ciekawe, bezpłatne kierunki policealne :) Myślę że warto przejrzeć ich ofertę.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Szkoły policealne-opinie

10 wrz 2018 - 16:15:09

Polecam z całego serca szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu :) Zdobyłam tam tytuł technika usług kosmetycznych, zajęcia były bardzo ciekawe i praktyczne, a prowadzącynigdy nie robili żadnych problemów i chętnie nam pomagali. Super było też to, że udostępniano nam materiały z zajęć przez internet, nie musiałam się za bardzo przejmować, jeśli czegoś nie zanotowałam :) Mój chłopak obecnie robi tam technika BHP i też jest zadowolony. Jeśli ktoś się waha co do wyboru szkoły policealnej, polecam zapoznać się z ofertą tej szkoły :D

Szkoły policealne-opinie

08 sty 2019 - 18:29:17

Polecam szkołe policealną Cosinus. Jest darmowa i uczą najważniejszych rzeczy. Ja chodzie na kosmetyke i jestem zadowolona. Prowadzone w przyjaznej atmosferze i prowadzące nie robią problemów jeśli ktoś musi wyjść wcześniej, nie ma problemu z poprawianiem ocen. Zajęcie teoretyczne są troszke wymagające, trzeba się uczyć nabierząco ale nie jest tak źle. Na praktykach jest o tyle fajnie, że zabiegi robimy same na sobie :D Jakieś maseczki, masaże itp. Po każdym semestrze jest test wewnętrzny ale nauczycielki mówią czego możemy się spodziewać. Szczerze polecam. Sama poszłam do tej szkoły z polecenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jest szansa, że dostanę się na te studia?