Obecnie rozmawiamy o:

FIRMY KURIERSKIE

gorący temat

Biżuteria origami

wczoraj o 14:19

Noworoczne odchudzanie !

wczoraj o 3:50

sklep z pieczywem

wczoraj o 1:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8
niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Szkoły policealne-opinie

27 lip 2018 - 15:38:55

Szkoła policealna to fajna sprawa ja sama chodze do Blue Education i na prawdę spoko nauczyciele i cała kadra pracująca. Żadnych problemów nie miałam także jeśli tylko się chce to warto spróbować. Mi się udało jestem obecnie na bezpłatnym kierunku więc tym bardziej mi się podoba.
Pozdrawiam

Szkoły policealne-opinie

08 sie 2018 - 09:42:53

Cześć, czy trudno dostać się na Technika Masażu w Szkole Policealnej GoWork? Czy egzaminy na tym kierunku są trudne?

Szkoły policealne-opinie

14 sie 2018 - 17:27:21

Ja również mam pozytywne zdanie na temat wyboru szkoły policealnej, ponieważ jeżeli ktoś naprawdę chce się dokształcić to jak najbardziej takie miejsca bardzo pomagają w realizacji określonych celów zawodowych. Ja uczęszczałam na zajęcia w kierunku Florystki do Cosinus, bo od zawsze interesowałam się kwiatami i postawnowiłam później otworzyć własną kwiaciarnię gdzie w głównej mierze zajmuję się przygotowywanie ozdób na śluby, chcrzciny itd. Mają w kadrze dobrych nauczycieli, którzy potrafią przygotować do zdania egzaminu kwalifikacyjnego i odnalezienia się później na rynku.

Szkoły policealne-opinie

22 sie 2018 - 11:27:46

Polecam Fabrykę Absolwentów, ukończyłam u nich kilka kursów kosmetycznych i byłam bardzo zadowolona, nauczyciele świetni, dużo przydatnej praktyki. Oprócz wielu różnorodnych kursów w ofercie mają również ciekawe, bezpłatne kierunki policealne :) Myślę że warto przejrzeć ich ofertę.

Szkoły policealne-opinie

10 wrz 2018 - 16:15:09

Polecam z całego serca szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu :) Zdobyłam tam tytuł technika usług kosmetycznych, zajęcia były bardzo ciekawe i praktyczne, a prowadzącynigdy nie robili żadnych problemów i chętnie nam pomagali. Super było też to, że udostępniano nam materiały z zajęć przez internet, nie musiałam się za bardzo przejmować, jeśli czegoś nie zanotowałam :) Mój chłopak obecnie robi tam technika BHP i też jest zadowolony. Jeśli ktoś się waha co do wyboru szkoły policealnej, polecam zapoznać się z ofertą tej szkoły :D

Szkoły policealne-opinie

08 sty 2019 - 18:29:17

Polecam szkołe policealną Cosinus. Jest darmowa i uczą najważniejszych rzeczy. Ja chodzie na kosmetyke i jestem zadowolona. Prowadzone w przyjaznej atmosferze i prowadzące nie robią problemów jeśli ktoś musi wyjść wcześniej, nie ma problemu z poprawianiem ocen. Zajęcie teoretyczne są troszke wymagające, trzeba się uczyć nabierząco ale nie jest tak źle. Na praktykach jest o tyle fajnie, że zabiegi robimy same na sobie :D Jakieś maseczki, masaże itp. Po każdym semestrze jest test wewnętrzny ale nauczycielki mówią czego możemy się spodziewać. Szczerze polecam. Sama poszłam do tej szkoły z polecenia :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoły policealne-opinie

12 mar 2019 - 13:07:15

Ja chodziłam do żaka i było ok. Ogółem byłam zadowolona bo naprawdę ciekawie przedstawiali tematy, ale tu nie bez znaczenia był to, że zajęcia prowadzili praktycy zawodu. A wiadomo, że jak człowieka jakiś temat interesuje to i zaliczenia nie są trudne. Wszystko zdałam śpiewająco. Warto!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy w internecie - ankieta