Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

25 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

23 lip 2015 - 10:56:06

Niedawno skonczylem technikum i myslac tylko o checi zdobycia drugiego tytułu technika poszedłem sie zapytac i kierunki do szkoly Delta w Bytomiu. Mają ich dużo, zapisałem się od razu na technika geodete za darmo. A zajecia co weekend 2 dni to nie aż tak dużo. Musi byc dobrze!

Szkoły policealne-opinie

23 lip 2015 - 12:38:29

Ja zaliczyłam pierwszy semestr na administracji w Żaku. Z czystym sumieniem polecam jeśli kogoś interesuje ten kierunek:) Teraz zastanawiam się dodatkowo nad jakąś roczna szkołą, bo po zaliczonym semestrze otrzymam zniżkę 30 % tańczy Co sądzicie o kierunku rejestratorka medyczna?pogaduszki

Szkoły policealne-opinie

23 lip 2015 - 12:46:21

Ja studiuję na uni, zapisałam się dodatkowo do policealnej do ŻAKA na technika usług kosmetycznych i nie polecam... Wykładowcy mają wyje*ane na te szkołę, na nas. Nie zależy im by czegokolwiek nas nauczyć. Egzaminy te ze szkoły są takie że tylko idiota mógłby tego nie zdać :o Przykładowo BHP: Kiedy opuścisz dzień w pracy pracodawca: a) ma prawo Cię pobić b) ma prawo Cię ugryźć c) ma prawo dać Ci upomnienie d).... Brak słów po prostu, nie wiem czy śmiać się z tej "uczelni" czy płakać... :o Do egzaminu zawodowego przygotowują w 0.01 %

Szkoły policealne-opinie

23 lip 2015 - 12:51:55

ancyka

Wierzyć mi się w to nie chce... Jak ktoś chce się nauczyć, to się nauczy..ja jestem zadowolona, notuję wykłady i uwazam, że to jest podstawa żeby zdać egzamin i wynieść coś ze szkoły...

Szkoły policealne-opinie

31 lip 2015 - 11:16:34

Polecam Deltę Edukacja w Bytomiu, kierunek całkowicie za DARMO, zajęcia w weekendy z niczym nie kolidują, a po 2 latach tytuł technika w ręce i otwarte drzwi do wielu miejsc pracy, bo coraz to nowe się otwierają. Zajęcia też w Bytomiu będą, mam strasznie blisko i w ogóle same plusy, już nie mogę się doczekać !! :D

Szkoły policealne-opinie

31 lip 2015 - 11:20:22

jak się przygotujesz do egzainów zależy tylko od Ciebie. Skończyłam kosmetykę w Omedze, szybko załapałam się na staż (płatny), kokosów może nie ma, ale bez problemu znalazłam pracę

Szkoły policealne-opinie

31 lip 2015 - 11:31:56

Byłam w Żaku w dwóch miastach, na florystyce i eksploatacji portów i terminali. Nie narzekam, dużo było nauki w domu bo wiadomo że zaocznie się tak nie nauczysz na zajęciach. Nauczyciele najróżniejsi, jedni lepsi, drudzy gorsi. Kto się uczył ten zdał egzamin zawodowy :) kto miał gdzieś, nie zdał, ale papierek ukończenia szkoły był :)

Szkoły policealne-opinie

31 lip 2015 - 11:33:29

Cytat
LaTorina
Ja zaliczyłam pierwszy semestr na administracji w Żaku. Z czystym sumieniem polecam jeśli kogoś interesuje ten kierunek:) Teraz zastanawiam się dodatkowo nad jakąś roczna szkołą, bo po zaliczonym semestrze otrzymam zniżkę 30 % tańczy Co sądzicie o kierunku rejestratorka medyczna?pogaduszki

Moim zdaniem rejestratorka jest spoko. lekarz Przyszłościowy kierunek, pełno jest teraz różnej maści gabinetów, przychodni itp. Moja koleżanka starała się o pracę w gabinecie dentystycznym i ogólnie byli nią zachwyceni , ale ostatecznie odpadła, bo nie miała szkoły w tym kierunku.:( (Wzięli laskę właśnie po kierunku rejestratorka medyczna). Także jak przykład pokazuje oraz moim zdaniiem kierunek praktyczny i dający szansę na zatrudnienie, a jak jeszcze masz zniżkę, to już całkiem spoko. Ja bym poszła na Twoim miejscu :)

Szkoły policealne-opinie

31 lip 2015 - 13:41:22

Smialo moge polecic szkole dla doroslych plus edukacja we wroclawiu;. znajomi sie tam ucza i sa zadowoloni, nauka za darmo, na zajecach musisz chodzic ale tylko na polowe z nich byc zaliczyc. nauczyciele tez sa calkiem spoko i mozna sie dogadac z nimi bez problemu. sekretariat maja na ofiar oswiecimskich.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Szkoły policealne-opinie

01 sie 2015 - 16:02:07

Ja myslałam jednak o policealnej, krócej i konkretniej jedna, a czesto i taniej

co myslicie o tym:http://www.szkoly.gowork.pl/

Szkoły policealne-opinie

07 sie 2015 - 13:44:15

Ja idę na technik informatyka do szkoły Delta Edukacja w Bytomiu. Kierunek całkowicie za darmo. Pani w sekretariacie powiedziała, że żadne opłaty nie wyskoczą w trakcie nauki, itp. Uczyć się będę zaocznie w weekendy, a w tygodniu pracować. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być samodzielni. A technik informatyki, o tym wspominać nie trzeba, że zapotrzebowanie wzrasta, w ogóle praca ciekawa, już nie mogę się doczekać zajęć.

Szkoły policealne-opinie

12 sie 2015 - 11:34:20

Polecam Szkolę Sukces Edukacja !

Absolutnie żadnych opłat na wszystkich kierunkach Szkoły Policealnej i na większości w Szkole Medycznej !!

Odziały w Krakowie, Katowicach, Opolu i Radomiu.

czyta

Szkoły policealne-opinie

19 sie 2015 - 12:11:42

Ja jestem na kierunku higienistka stomatologiczna w Sopocie http://www.sopockie.edu.pl/rekrutacja,5,pl.htm . Teraz będę szła na drugi rok i jestem naprawdę zadowolona. Wiadomo, jak ktoś chce się nauczyć i jemu zależy to tak będzie. Ktoś kto będzie sobie olewał zajęcia i wykłady to na pewno nic nie wyniesie ze szkoły:) Mam nadzięję, że prace znajdę potem bez problemu lekarz

Szkoły policealne-opinie

19 sie 2015 - 15:16:22

Raczej chodziło mi o Wasze opinie na temat kierunku rejestratorka medyczna-czy ktoś uczy lub uczył się, co sądzicie o zapotrzebowaniu na ten zawód a nie o kryptoreklamę innych szkół...ściana

Cytat
KatarzynaAlicja
Cytat
LaTorina
Ja zaliczyłam pierwszy semestr na administracji w Żaku. Z czystym sumieniem polecam jeśli kogoś interesuje ten kierunek:) Teraz zastanawiam się dodatkowo nad jakąś roczna szkołą, bo po zaliczonym semestrze otrzymam zniżkę 30 % tańczy Co sądzicie o kierunku rejestratorka medyczna?pogaduszki

Moim zdaniem rejestratorka jest spoko. lekarz Przyszłościowy kierunek, pełno jest teraz różnej maści gabinetów, przychodni itp. Moja koleżanka starała się o pracę w gabinecie dentystycznym i ogólnie byli nią zachwyceni , ale ostatecznie odpadła, bo nie miała szkoły w tym kierunku.:( (Wzięli laskę właśnie po kierunku rejestratorka medyczna). Także jak przykład pokazuje oraz moim zdaniiem kierunek praktyczny i dający szansę na zatrudnienie, a jak jeszcze masz zniżkę, to już całkiem spoko. Ja bym poszła na Twoim miejscu :)

Dzięki KatarzynaAlicja ;)
Faktem jest, że miejsc gdzie potrzebne są rejestratorki jest pełno-masz rację...chyba spróbuję. zawsze mogę zrezygnować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-19 15:20 przez LaTorina.

Szkoły policealne-opinie

18 lis 2015 - 10:50:04

Od września chodzę do szkoły Omega w Katowicach na technika administracji. Studiuję też filologie ang na UŚ. Pomyślałam, że dobrze mieć w kieszeni jakiś konkretny zawód, tym bardziej, że nie wiem co będę robiła po studiach a to zawsze jakaś alternatywa.Studiuje dziennie i nie udało mi się załapać żadnej dorywczej pracy, a tak to przynajmniej nie tracę czasu. Jak na razie jestem zadowolona, nauczyciele są spoko, można się z nimi dogadać no i nie trzeba za nic płacić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UEK Towaroznawstwo notatki