Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

15 kwi 2022 - 11:05:41

ja chodziłam i nadal chodzę do Cosinusa. Zajęcia są co 2 tygodnie, wystarcza 50% frekwencji, nie ma kar i opłat i dodatkowo organizują jakieś kursy dodatkowe. Można sobie kierunek najwyżej zmienić jakby Ci się nie spodobało, a po ukończeniu ma się kwalifikacje w zawodzie i świadectwo więc liczy się też do lat pracy, fajna sprawa

Szkoły policealne-opinie

22 kwi 2022 - 15:42:19

To ile pracy i czasu poświęcisz na naukę zależy tylko od Ciebie. Skończyłam kosmetykę w Cosinusie, ale też brałam udział w różnych kursach doszkalających i zaproponowali mi pracę po praktykach zawodowych

Szkoły policealne-opinie

12 maj 2022 - 15:23:09

Ja oprócz nauki w cosinusie podjęłam dodatkowe kursy, to bardzo wzbogaciło moje cv. Polecam każdemu wybór tej szkoły, ponieważ to duża szansa na przyszłość.

Szkoły policealne-opinie

14 cze 2022 - 14:09:31

Według mnie, najbardziej korzystne warunki ma cosinus, jest najdłużej jako szkoła, zapewnia bezpieczeństwo jako brak umowy i brak opłat.

Szkoły policealne-opinie

18 lip 2022 - 14:52:40

Świetne dodatki ma szkoła cosinus. Zawsze czuje się dobrze zaopiekowana. Wszystko wiem co należy przygotować, wynoszę wiedzę, która będzie dla mnie przydatna w przyszłości.

Szkoły policealne-opinie

18 lip 2022 - 15:12:27

Szkoła policealna ma swoje plusy, bo rzeczywiście po niej po dwóch latach zdobywamy zawód, mamy tytuł technika i tyle. Jednak moim zdaniem lepszym wyborem są studia.

Szkoły policealne-opinie

18 sie 2022 - 15:15:43

Polecam szkołę Cosinus, bo w niej nie masz umowy wiążącej lub jakiejkolwiek innej kary czy ukrytych kosztów. A sale aż same zachwycają do nauki i dodają mocy.

Szkoły policealne-opinie

08 wrz 2022 - 15:44:44

W cosinusie wiedza zaczyna się od pierwszych już zajęć, praktyka i teoria = sukces

Szkoły policealne-opinie

23 wrz 2022 - 13:57:59

W cosinusie jest bardzo przyjazna atmosfera. Nie płaci się nawet za lekarza do badań serce

Szkoły policealne-opinie

14 paź 2022 - 15:12:38

Bardzo bogaty pakier dla słuchaczy, bezpłatnie, cosinus jest największą i najdłuższą siedzibą. I co fajne to , że w wielu miastach

Szkoły policealne-opinie

15 lis 2022 - 15:26:41

Nie mogłam się zdecydowac między studiami a policealną, miałam swoje plusy jak i minusy. postawiłam na policealke a potem na studia. Teraz dzięki cosinusowi otworzyły mi się tak możliwości, że studia to już przeszłość :)

Szkoły policealne-opinie

29 gru 2022 - 15:33:12

Bardzo duży wybór kierunków w cosinusie. Nieograniczona ilość pomocy ze strony nauczycieli i do tego praktyczna nauka.

Szkoły policealne-opinie

02 lut 2023 - 11:47:14

W policealnej cosinus są najlepsi nauczyciele pod słońcem. Zajęcia są przyjemnością. I stres znikomy dzięki temu przy zbliżającym się małymi krokami egzaminie końcowym :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-14 15:52 przez oliwia23k.

Szkoły policealne-opinie

11 mar 2024 - 15:54:54

Ja ukończyłam szkołę Faber i bardzo miło wspominam naukę w tej szkole. Zajęcia się odbywały w małych grupach, dzięki czemu można dużo się nauczyć. Ale z tego co wiem, jest to bardzo mała i kameralna krakowska szkoła (chyba nie mają oddziałów w innych miastach)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa