Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

29 paź 2020 - 11:42:52

Cytat
ewamarchewa0
Sama zastanawiałam się nad wyborem szkoły, postawiłam na cosinusa, teraz z czasem myśle że to najlepsza decyzja, szkoła darmowa, czuje że się rozwijam no i chodzę w weekendy więc nie zaniedbuje innych obowiązków. Rewelacja


mogę śmiało podłączyć się pod tę opinię - naprawdę warto dać szansę tej szkole!

Szkoły policealne-opinie

30 paź 2020 - 11:51:29

Poszłam do policealnej tak naprawdę, bo koleżanka szła, ja nie byłam przekonana, mówiła że jest za darmo więc to mnie skusiło i że weekendy bo ja w tygodniu na pełnych obrotach. Teraz z biegiem czasu jak już jestem szczęśliwym technikiem masażystką to była najlepsza decyzja. Niedawno dostałam prace w zawodzie, narazie dodatkowo jako weekendy, ale czuje że to jest to. Polecam wam cosinusa bo przykłada się bardzo do jakości.

Szkoły policealne-opinie

02 lis 2020 - 14:17:55

Polecam szkołe w cosinusie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wcześniej musiłam wypisać się z innej szkoły, bo zostałam oszukana , tutaj czuje się bezpiecznie, jestem w połowie i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Szkoły policealne-opinie

04 lis 2020 - 16:30:41

Jak najbardziej polecam cosinusa, nic nie płacisz plus chodzisz w weekendy. Wiadomo jak nie ma obostrzeń. Super atmosfera i można nawiązać nowe znajomości.

Szkoły policealne-opinie

08 lis 2020 - 15:42:01

Ja konczylam szkole policealna cosinus i szczerze ja polecam. Calkowicie bezplatna nauka, zajecia odbywaja sie w weekendy. Duzo zajec praktycznych i super atmosfera.

Szkoły policealne-opinie

09 lis 2020 - 11:33:04

Kończyłam cosinusa i szczerze polecam. Nie było żadnych opłat, ani umowy. Do tego zapis szybki i konkretny. Sale są specjalnie dostosowane do kierunku.

Szkoły policealne-opinie

09 lis 2020 - 13:36:39

Cytat
cytrynqa94
Polecam szkołe w cosinusie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wcześniej musiłam wypisać się z innej szkoły, bo zostałam oszukana , tutaj czuje się bezpiecznie, jestem w połowie i nie mam żadnych zastrzeżeń.

dużym plusem jest właśnie to, że oni naprawdę są darmowi, są szkołą na warunkach szkoły publicznej, więc nie płacicie jako Słuchacze. Dodatkowo oferują dodatkowe korzyści dla swoich Słuchaczy np. microsoft office za darmo, zniżki z ich kartą rabatową w rożnych punktach w waszym miescie np. w knajpach, kinie itp;

Szkoły policealne-opinie

10 lis 2020 - 14:10:14

Przez prace musialam zdecydowac się na szkołę weekendową , znalazłam cosinusa i super decyzja. Piękne pracownie i bardzo ciekawe zajęcia.

Szkoły policealne-opinie

12 lis 2020 - 14:56:33

Szkoła policealna to super rozwiązanie. Moim zdaniem naprawdę warto. Uczysz się praktyki. Ja kończyłam cosinusa i mogę go polecić każdemu.

Szkoły policealne-opinie

13 lis 2020 - 15:24:28

Ja wybrałam Kosmetyke w cosinusie razem z siostra chodzimy i zajęcia są ekstra, teraz jak każdy mamy zdalnie, ale sprzed pandemii odbywały się one na gabinecie, robiliśmy maski, algi itp.

Szkoły policealne-opinie

18 lis 2020 - 15:01:22

W tym roku kończyłam cosinusa, bardzo polecam z racji braku opłat i umów do tego legitymacja i wszelkie zaświadczenia za free. Uczniowie dostają pakiet office i zniżki więc warto

Szkoły policealne-opinie

20 lis 2020 - 13:15:08

Ja jako osoba pracująca szukałam tylko szkoły zaocznej, w centrum mojej lokalizacji był cosinus, zajrzałam do nich , Panie w sekretariacie tak mi wszystko pomogły że zostałam już tam i jestem już po szkole :)
Zero opłat, pomoc na każdym kroku, szkoła bardzo przyjazna i pomocna

Szkoły policealne-opinie

24 lis 2020 - 12:28:46

Pomimo dużej ilości szkół i ogłoszeń ja postaiwłam na cosinusa i czuje się tam najbezpieczniej, nikt nie dał mi umowy w przeciwieństwie do innych szkół w których byłam, za nic nie płacę a nauczyciele są dla mnie, nie czuje na odwrót.

Szkoły policealne-opinie

26 lis 2020 - 11:18:58

Ja wybrałam szkołę ze względu na brak płatności i tryb zaoczny bo innej szkoły po prostu nie mogłam mieć, a był to cosinus i bardzo dobrze wspominam okres nauki

Szkoły policealne-opinie

27 lis 2020 - 15:33:08

Ja znam cosinusa bo sama chodziłam tam, nie płacilam nic a do tego dostałam legitke, zaświadczenia, pakiet zniżek u patronów i zawsze chętnie biorę udział w ich konkursach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna