Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

01 wrz 2021 - 14:20:51

Cosinus jest świetnym rozwiązaniem do poszerzenia swoich umiejętności lub ich zdobycia od początku. Szkoła darmowa, bez umowy. Program sporządzony w bardzo dogodny sposób dzięki czemu można wiele nauczyć się typowo w szkole.

Szkoły policealne-opinie

13 wrz 2021 - 15:13:48

W cosinusie darmowa nauka i zjazdy w weekend. Egzamin państwowy więc zdobywa się kwalifikacje.

Szkoły policealne-opinie

23 wrz 2021 - 14:03:58

Jeśli chcesz mieć urozmaicone zajęcia to polecam cosinusa, tym bardziej że szkoła jest bezpłatna. A można nawet zgarnąć finansowo profity :)

Szkoły policealne-opinie

05 paź 2021 - 15:44:26

W cosinusie jest przedewszystkim fajna atmosfera, i to że każdy ma możliwość nauki bo szkoła jest za darmo i nie obciąża ucznia w żadnym stopniu.

Szkoły policealne-opinie

06 paź 2021 - 15:48:50

Ja tylko dodam, że skończyłam Cosinusa i bardzo mi się tam pdoobało. Za nic nie płaciłam i nauka była tylko w weekendy :)

Szkoły policealne-opinie

19 paź 2021 - 14:04:48

Cosinus zajmuje czołowe miejsce jeśli chodzi o zdawalność egzaminów dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu.

Szkoły policealne-opinie

04 lis 2021 - 12:39:28

Jeśli chodzi o cosinus to szczególnie polecam, jestem z Bełchatowa i mimo że trochę bałam się iść sama to atmosfera była tak świetna, że czułam się jakbym wszystkich od zawsze znała.

Szkoły policealne-opinie

19 lis 2021 - 15:15:34

Po przejrzeniu ofert szkół policealnych wybrałam cosinusa, poznałam tam super ludzi z niektórymi mam kontakt do dzisiaj. Do tego miałam sporo dodatków, zniżek w miejsca typu gastronomia, czy zajęć.

Szkoły policealne-opinie

03 gru 2021 - 15:10:06

Cosinusa zawsze miło wspominam ze względu na zaangażowanie szkoły. Częste konkursy , dodatki. I dużo praktyk.

Szkoły policealne-opinie

21 gru 2021 - 15:49:27

Cosinus to świetna szkoła dzięki której poznałam nowych znajomych, spędziłam naprawdę fajny czas a to wszystko bezpłatnie.

Szkoły policealne-opinie

20 sty 2022 - 15:34:30

Mama dała mi znać o szkole, bo w pracy jej powiedzieli, że po policealnej mogę wykonywać zawód. Wybrałam cosinusa , bo tak naprawdę dla mnie jest on najbardziej znany. I faktycznie rewelacja, nic a nic nie płaci się. Zajęcia super. Ciesze się, że się zdecydowałam.

Szkoły policealne-opinie

08 lut 2022 - 13:06:19

Chodziłam najpierw cały semestr do jednej policealnej, potem przepisałam się i dałam radę krócej. Po długiej przerwie spróbowałam cosinusa, żałuje że od początku się tu nie znalazłam. Normalna, super szkoła. Nie ma krętactwa, olewania spraw. Wszystko jasne i zgodnie z założeniami.

Szkoły policealne-opinie

07 mar 2022 - 15:35:23

Fajnie, że szkoła daje legitymacje, zaświadczenia no i że można mieć status osoby uczącej się i że wszystko to jest za darmo .

Szkoły policealne-opinie

29 mar 2022 - 15:11:56

Chodziłam do dwóch szkół policealnych i mogę porównać , że zdecydowanie lepszym i korzystnym wyborem jest Cosinus. Pomijam fakt darmowej edukacji, ale jakość nauki jest dużo dużo lepszy.

Szkoły policealne-opinie

12 kwi 2022 - 13:01:18

jestem z polecenia od mojej przyjaciółki,chodzimy na inne kierunki, ale osobiście jestem bardzo zadowolona.
Dostała nawet wynagrodzenie za przyprowadzenie drugiej osoby :) Często cosinus organizuje nowości dla słuchaczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konta bankowe studenckie