Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

04 mar 2021 - 15:52:31

W szkole policealnej możesz się albo wiele nauczyć i bardzo dobrze albo niestety nie. Ja byłam w tej drugiej grupie osób ale przepisałam się do cosinusa i już wróciłam na dobre tory. Cosinus jest bez konkurencyjny

Szkoły policealne-opinie

09 mar 2021 - 11:33:42

Ja jestem na komsetyce, teraz na zjeździe robiłyśmy make up , wcześniej algi :) przed nami dużo super zabiegów. Wszystko zapewnia szkoła. Chodzę do cosinusa i tam nie musicie się martwić że macie coś przynieść

Szkoły policealne-opinie

09 mar 2021 - 12:44:22

Może się powtórzę, ale polecam Cosinusa. Fajna szkoła, super nauczyciele. Zajęcia zawsze się odbywały, mieliśmy dużo zajęć praktycznych i o wszystkim dowiadywaliśmy się na "bieżąco" poprzez smsy czy maile. Do tego szkoła jest za darmo i nie ma dodatkowych opłat czy umów:)

Szkoły policealne-opinie

09 mar 2021 - 13:48:42

również polecam cosinusa, szkoła jest w pełni bezpłatna, nie musicie się obawiać, że pojawią się jakieś opłaty

Szkoły policealne-opinie

11 mar 2021 - 14:05:16

W ofercie cosinusa napewno nie znajdziesz umowy i opłat, trzymają się tego co zakładają a do tego bardzo duży wybór kierunków i specjalistyczne pracownie i kilka oddziałów w mieście.

Szkoły policealne-opinie

16 mar 2021 - 16:17:13

Trzeba zobaczyć czy szkoła ma specjalistyczne pracownie no i czy zapewnia egzamin państwowy. Cosinus oferuje wszystko za darmo plus zapewnia wszelkie materiały.

Szkoły policealne-opinie

22 mar 2021 - 16:08:32

W policealnej cosinus nie masz opłat żadnych , gdzie w niektórych płacisz za wszystko. tu jest egzamin państwowy do którego nauczyciele przygotowują.

Szkoły policealne-opinie

29 mar 2021 - 17:37:44

W szkole policealnej w cosinusie masz darmową edukacje do tego nie płacisz za dodatki i wyposażenie sali a niestety niektóre szkoły tak pobierają.

Szkoły policealne-opinie

30 mar 2021 - 15:15:50

Dla mnie najlepsza szkołą jest Cosinus. Szkoła jest darmowa, weekendowa i nie ma umów do ppodpisywania. Fajni nauczyciele, o wszystkim jesteśmy informowani "na bieżąco". Naprawdę to jest super szkoła i polecam ją wszystkim :)

Szkoły policealne-opinie

02 kwi 2021 - 12:18:31

To już mój drugi kierunek w cosinusie i nigdy nie byłam zawiedziona i rzeczywiście nie ma opłat pomimo różnicy że pierwszy kierunek robiłam 4 lata temu:)

Szkoły policealne-opinie

19 kwi 2021 - 12:40:52

Cosinus zapewnia wszelkie materiały, dobry bardzo system online który działa bez zarzutów. No i głównie to że jest to darmowa szkoła.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-20 12:14 przez marlena23w.

Szkoły policealne-opinie

20 kwi 2021 - 13:54:55

Cytat
PM90
Dla mnie najlepsza szkołą jest Cosinus. Szkoła jest darmowa, weekendowa i nie ma umów do ppodpisywania. Fajni nauczyciele, o wszystkim jesteśmy informowani "na bieżąco". Naprawdę to jest super szkoła i polecam ją wszystkim :)

mogę sie podłączyć pod tę opinię. szkoła jak najbardziej godna polecenia :)

Szkoły policealne-opinie

26 kwi 2021 - 15:40:24

Ja polecam cosinusa, ze względu na to że nie ma opłat a to bardzo ważna zaleta. Nie podpisuje się żadnej umowy no i przede wszystkim że dobrze uczą.

Szkoły policealne-opinie

28 kwi 2021 - 09:52:54

Jeśli szkoła policealna to tylko Cosinus! Nie ma umów i dodatkowych opłat. Zajęcia zawsze się odbywają a teraz juz nawet mieliśmy zajęcia praktyczne w szkkole. Polecam :)

Szkoły policealne-opinie

10 maj 2021 - 15:29:04

Wybrałam sposród wszystkich szkół cosinusa. Ze względu na wysoką zdawalność i dobrze wyposażone sale do ćwiczeń. Nie zawiodłam się i polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna