Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

04 mar 2021 - 15:52:31

W szkole policealnej możesz się albo wiele nauczyć i bardzo dobrze albo niestety nie. Ja byłam w tej drugiej grupie osób ale przepisałam się do cosinusa i już wróciłam na dobre tory. Cosinus jest bez konkurencyjny

Szkoły policealne-opinie

09 mar 2021 - 11:33:42

Ja jestem na komsetyce, teraz na zjeździe robiłyśmy make up , wcześniej algi :) przed nami dużo super zabiegów. Wszystko zapewnia szkoła. Chodzę do cosinusa i tam nie musicie się martwić że macie coś przynieść

Szkoły policealne-opinie

09 mar 2021 - 12:44:22

Może się powtórzę, ale polecam Cosinusa. Fajna szkoła, super nauczyciele. Zajęcia zawsze się odbywały, mieliśmy dużo zajęć praktycznych i o wszystkim dowiadywaliśmy się na "bieżąco" poprzez smsy czy maile. Do tego szkoła jest za darmo i nie ma dodatkowych opłat czy umów:)

Szkoły policealne-opinie

09 mar 2021 - 13:48:42

również polecam cosinusa, szkoła jest w pełni bezpłatna, nie musicie się obawiać, że pojawią się jakieś opłaty

Szkoły policealne-opinie

11 mar 2021 - 14:05:16

W ofercie cosinusa napewno nie znajdziesz umowy i opłat, trzymają się tego co zakładają a do tego bardzo duży wybór kierunków i specjalistyczne pracownie i kilka oddziałów w mieście.

Szkoły policealne-opinie

16 mar 2021 - 16:17:13

Trzeba zobaczyć czy szkoła ma specjalistyczne pracownie no i czy zapewnia egzamin państwowy. Cosinus oferuje wszystko za darmo plus zapewnia wszelkie materiały.

Szkoły policealne-opinie

22 mar 2021 - 16:08:32

W policealnej cosinus nie masz opłat żadnych , gdzie w niektórych płacisz za wszystko. tu jest egzamin państwowy do którego nauczyciele przygotowują.

Szkoły policealne-opinie

29 mar 2021 - 17:37:44

W szkole policealnej w cosinusie masz darmową edukacje do tego nie płacisz za dodatki i wyposażenie sali a niestety niektóre szkoły tak pobierają.

Szkoły policealne-opinie

30 mar 2021 - 15:15:50

Dla mnie najlepsza szkołą jest Cosinus. Szkoła jest darmowa, weekendowa i nie ma umów do ppodpisywania. Fajni nauczyciele, o wszystkim jesteśmy informowani "na bieżąco". Naprawdę to jest super szkoła i polecam ją wszystkim :)

Szkoły policealne-opinie

02 kwi 2021 - 12:18:31

To już mój drugi kierunek w cosinusie i nigdy nie byłam zawiedziona i rzeczywiście nie ma opłat pomimo różnicy że pierwszy kierunek robiłam 4 lata temu:)

Szkoły policealne-opinie

19 kwi 2021 - 12:40:52

Cosinus zapewnia wszelkie materiały, dobry bardzo system online który działa bez zarzutów. No i głównie to że jest to darmowa szkoła.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-20 12:14 przez marlena23w.

Szkoły policealne-opinie

20 kwi 2021 - 13:54:55

Cytat
PM90
Dla mnie najlepsza szkołą jest Cosinus. Szkoła jest darmowa, weekendowa i nie ma umów do ppodpisywania. Fajni nauczyciele, o wszystkim jesteśmy informowani "na bieżąco". Naprawdę to jest super szkoła i polecam ją wszystkim :)

mogę sie podłączyć pod tę opinię. szkoła jak najbardziej godna polecenia :)

Szkoły policealne-opinie

26 kwi 2021 - 15:40:24

Ja polecam cosinusa, ze względu na to że nie ma opłat a to bardzo ważna zaleta. Nie podpisuje się żadnej umowy no i przede wszystkim że dobrze uczą.

Szkoły policealne-opinie

28 kwi 2021 - 09:52:54

Jeśli szkoła policealna to tylko Cosinus! Nie ma umów i dodatkowych opłat. Zajęcia zawsze się odbywają a teraz juz nawet mieliśmy zajęcia praktyczne w szkkole. Polecam :)

Szkoły policealne-opinie

10 maj 2021 - 15:29:04

Wybrałam sposród wszystkich szkół cosinusa. Ze względu na wysoką zdawalność i dobrze wyposażone sale do ćwiczeń. Nie zawiodłam się i polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna