Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

12 sty 2021 - 12:54:21

Cytat
martusska79
Chodziłam do żaka niestety musiałam jakieś kary płacić że nie miałam obecności których nie moglam odrobić nawet, w cosinusie nie ma z tym problemu i nie ma żadnych kar i ukrytych opłat więc ja zdecydowanie polecam cosinusa


potwierdzam to, ze w cosinusie nie ma żadnych opłat. w trakcie trwania jednego kierunku zrezygnowałam i zaczęłam od następnego semestru inny i nie płaciłam żadnych kar itp. dodatkowo wybór kierunków jest spory i dochodzą nowe

Szkoły policealne-opinie

14 sty 2021 - 19:00:25

Polecam cosinusa, sama chodzę na administrację i jestem bardzo zadowolona, szkołą jest za darmo ;) osobiście mamy zajęcia online ale stacjonarnie też jest fajnie bo zjazdy są w weekendy przez co mogę pracować w ciągu tygodnia :D

Szkoły policealne-opinie

15 sty 2021 - 13:32:23

Wybrałam cosinusa jako opinie innych najbardziej powtarzające się i Jak narazie jestem na online , jednakże taka forma też mi bardzo odpowiada

Szkoły policealne-opinie

18 sty 2021 - 11:23:02

W cosinusie są darmowe zajecia, za wyposażenie nie płaci się nic a wszystko jest prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli

Szkoły policealne-opinie

21 sty 2021 - 15:47:12

Czekam na nowy semestr, bo właśnie się zapisałam , jak narazie faktycznie brak opłat i umowy :)

Szkoły policealne-opinie

28 sty 2021 - 14:07:33

W cosinusie dużo jest kierunków bo sama nie wiedziałam co wybrać, i do tego wszystko za darmo no i bez umowy więc to najważniejsza opcja

Szkoły policealne-opinie

02 lut 2021 - 15:09:07

W cosinusie masz darmową nauke bez zobowiązań, w pozostałych szkołach niestety ale podpisujesz umowy i zobowiązania, przy samym zapisie przekonać się możesz

Szkoły policealne-opinie

05 lut 2021 - 12:18:14

Ja chodziłam do cosinusa i za nic totalnie nie płaciłam a zdobylam bardzo dużo przydatnych umiejętności

Szkoły policealne-opinie

09 lut 2021 - 14:16:49

Cytat
anitka10o
W cosinusie masz darmową nauke bez zobowiązań, w pozostałych szkołach niestety ale podpisujesz umowy i zobowiązania, przy samym zapisie przekonać się możesz


cosinus jest bardzo w porządku! nie nabijają w butelkę! szkoła jest darmowa, za nic się nie płaci. chyba, ze chcesz wziąć udział w dodatkowych kursach - ale no to jest opcja dla chętnych.

Szkoły policealne-opinie

10 lut 2021 - 15:34:50

Kończylam cosinusa już dawno, teraz chodzi moja siostra i nie zmieniło się nic w sensie tak jak opisuje, jest cały czas darmowa i świetnie przygotowują do zdobycia zawodu

Szkoły policealne-opinie

15 lut 2021 - 16:28:01

W cosinusie niema opłat ani umów a naprawde są ciekawe kierunki i możliwość zdobycia pracy

Szkoły policealne-opinie

16 lut 2021 - 12:12:00

Szczerze polecam Cosinusa! Najlepsi nauczyciele, miłe Panie w sekretariacie. O wszystkim jesteśmy informowani na bieżąco. Co jakiś czas pojawiają się kursy zawodowe i można się dodatkowo doszkalać. Szkoła jest całkowicie bezpłatna i bez umów i co najważniejsze mamy dużo zajęć praktycznych :) Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania i każdemu polecam :)

Szkoły policealne-opinie

16 lut 2021 - 15:30:33

Ja też polecam szkołę Cosinus. Jestem absolwentką Cosinusa w Krakowie i byłam zadowolona nauką. Spokojnie, bez nerwów i z wynikiem 96% na egzaminie państwowym :)

Szkoły policealne-opinie

22 lut 2021 - 16:31:27

Ja kończąc cosinusa miałam egzamin państwowy i mam tytuł technika a wszystko za darmo

Szkoły policealne-opinie

26 lut 2021 - 13:10:33

Patrząc na nasze polskie niestety studia to tam wyuczysz się wszystkiego ale nie zawodu... ale naszczęście jest cosinus jako szkola policealna która przygotowuje cię też za darmo i tylko pod kątem zawodu i to przez solidną praktykę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna