Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 -->

Szkoły policealne-opinie

01 gru 2020 - 13:40:56

Szkoła darmowa a do tego super zajęcia, w trybie weekendowym a teraz mamy kolejny konkurs na ozdoby z nagrodami ! warto zaglądać na ich stronkę zawsze coś dbają o uczniów

Szkoły policealne-opinie

02 gru 2020 - 14:32:57

W cosinusie nauka jest darmowa a do tego teraz jest fajny konkurs świąteczny dla słuchaczy z nagrodami

Szkoły policealne-opinie

04 gru 2020 - 12:43:43

Kończyłam cosinusa, nie płaciłam za nic a do tego bardzo dobrze wspominam ten czas, nowe znajomości i dużo praktyki

Szkoły policealne-opinie

07 gru 2020 - 16:09:39

Poliecalne to fajne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, bo są one zaoczne no i darmowe by każdy mógł spróbować. Ja akurat wybrałam cosinusa bo nie ma dodatkowych kosztów a zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu kończącego szkołe.

Szkoły policealne-opinie

08 gru 2020 - 11:45:00

Cytat
elizann3
Poliecalne to fajne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, bo są one zaoczne no i darmowe by każdy mógł spróbować. Ja akurat wybrałam cosinusa bo nie ma dodatkowych kosztów a zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu kończącego szkołe.

tak, zgodzę się. to dobry wybór :) warto ich sprawdzić i wybrać coś dla siebie

Szkoły policealne-opinie

09 gru 2020 - 13:19:04

Ja chodzę do cosinusa i według mnie wszystko jest wporządku, nic nie płace, notatki zawsze na czas przesłane także ja polecam

Szkoły policealne-opinie

10 gru 2020 - 12:47:28

Chodzę do cosinusa i według mnie najlepsze warunki, brak opłat, brak umowy do tego tryb sprzed online weekendowy, sporo grup dzięki czemu można się dogadać jak się opuści zajęcia

Szkoły policealne-opinie

14 gru 2020 - 13:41:32

Ze wszystkich ofert w cosinusie jest najbardziej bezpiecznie i atrakcyjnej, brak umowy i brak kosztów, do tego specjalne pracownie plus ich wyposażenie w trakcie zajęć

Szkoły policealne-opinie

17 gru 2020 - 13:22:24

Chodziłam do dwóch policealnych przy czym z jednej sie wypisałam ,bo dostałam ukryte koszta jeszcze to wypisanie mnie kosztowało...do drugiej poszłam już po opiniach innych i był to cosinus, tam już nauczona doświadczeniem faktycznie zero umowy , zero opłat i wiem że moge być spokojna a jak nie moge przyjść to moge się dogadać żeby przyjść na inną grupe

Ja ciesze się że odrazu trafiłam do cosinusa nie musiałam się stresować ukrytymi kosztami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-17 14:43 przez jasminakw.

Szkoły policealne-opinie

21 gru 2020 - 12:39:29

Korzystałam zarówno z liceum jak i policealnej z cosinusa, także pare lat tu spędziłam i wspominam to bardzo miło. Dostałam pakiet office i legitymacje.

Szkoły policealne-opinie

28 gru 2020 - 15:45:57

Szczerze polecam cosinusa, oni mają faktycznie darmową nauke wraz z przygotowaniem do egzaminu państwowego , nie znam żadnej lepszej szkoły

Szkoły policealne-opinie

29 gru 2020 - 12:39:29

Cytat
jasminakw
Chodziłam do dwóch policealnych przy czym z jednej sie wypisałam ,bo dostałam ukryte koszta jeszcze to wypisanie mnie kosztowało...do drugiej poszłam już po opiniach innych i był to cosinus, tam już nauczona doświadczeniem faktycznie zero umowy , zero opłat i wiem że moge być spokojna a jak nie moge przyjść to moge się dogadać żeby przyjść na inną grupe

Ja ciesze się że odrazu trafiłam do cosinusa nie musiałam się stresować ukrytymi kosztami

To jest ogromna zaleta Cosinusa - oni naprawdę są bezpłatni, nie ma umów, wystarczy tylko podpisać podanie. Szkoła prowadzi lekcje w systemie zaocznym.

Szkoły policealne-opinie

04 sty 2021 - 13:15:11

Teraz mamy online zresztą jak wszyscy, ale system działa bez zarzutów szkoła jest zawsze super przygotowana

Szkoły policealne-opinie

08 sty 2021 - 15:55:06

Chodziłam do żaka niestety musiałam jakieś kary płacić że nie miałam obecności których nie moglam odrobić nawet, w cosinusie nie ma z tym problemu i nie ma żadnych kar i ukrytych opłat więc ja zdecydowanie polecam cosinusa

Szkoły policealne-opinie

12 sty 2021 - 11:34:20

Uczęszczałam do szkoły Cosinus, ale w Toruniu. Skończyłam kosmetykę. Szkoła jest bezpłatna i nie ma żadnych dodatkowych umów. Zajęcia są na wysokim poziomie i mieliśmy dużo zajęć praktycznych. Można zapisać się nawet po szkole zawodowej. Można zdawać maturę. Były nawet dodatkowe kursy. Szczerze polecam! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna